Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk/férfiak titeket eltántorí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leiyla kérdése:

Fiúk/férfiak titeket eltántorítana ha egy szép lány akit már régóta tíz éve megakarnátok ismerni egy betegség miatt felszedett volna több mint tíz kilót?

Figyelt kérdés
A történethez hozzá tartozik hogy nagyon egy hullámhoszon vagytok vele a hangja a személyisége a humorérzéke a lelkülete nagyon megfogott.Tulajdonképpen attol eltekintve hogy most külsőleg nincs a toppon úgy érzitek tökéletes számotokra és pont egy ilyen lányt kerestetek.Továbbá átérzitek hogy min megy keresztűl mert nektek is volt hasonló problémátok csak már kilábaltatok belőle.
2020. márc. 6. 13:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem értem. Annyira meg akartam ismerni, hogy 10 év alatt nem sikerült? És ha nem ismerem, hogy vagyok vele egy hullámhosszon?
2020. márc. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
22%
Ha mellre és seggre megy nem gond
2020. márc. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Velem megtörtént az eset (nő) felszedtem 10 kilót, és akik addig csorgatták rám a nyálukat, iszonyat bunkók lettek velem, beszólogattak (amíg le nem fogytam...)
2020. márc. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Hellmano ***** válasza:
20%
Figyeld, azért nem mindegy, hogy mire ugrik fel az a 10kg. Ha valaki 45-ről felmegy 55-re észre se veszed , ha 55-ről 65-re szintén jó. De, ha 65-ről ugrik 75-re na az már látható és baj. Míg, ha valaki 100kg és felugrik rá egy 10-es szintén a már mindegy kategória...
2020. márc. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
Logikátlan a kérdés. Írd ki újra, addig nem foglalkozom vele.
2020. márc. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%
És 10 évig hol a csudába voltál amúgy?
2020. márc. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
24%
Nem, úgy tetszett ahogy volt. Ha akkor nem volt rá lehetőség hogy jobban megismerjem (kikosarazott, nem kellettem neki) akkor később se akarjon semmit.
2020. márc. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%
Ha szeretek valakit akkor nem csak 60 kilósan szeretem. Akkor is szeretném ha 70-80-90 kg lenne
2020. márc. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
35%

10 év alatt miért nem ismerkedtetek meg végül?


Nem vagyok fiú, de nekem az esne rosszul, ha akkor akarna velem ismerkedni a kiszemeltem, ha valami miatt lecsökken az önbizalma, tehát lejjebb adja a mércét.

2020. márc. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem semmi nem tántorít el, ha meg akarok ismerni valakit. Viszont ezzel nem is várok 10 évet. De még egyet sem.
2020. márc. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!