Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A lány akibe szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány akibe szerelmes vagyok (de ő még nem tudja) most beteg, hogyan tudnék érdeklődni úgy az állapotáról, hogy lássa nagyon féltem, átérzem e helyzetét és fáj nekem ha ő beteg, vagy valami baja van?

Figyelt kérdés
Mi az, ami ilyenkor imponál a lányoknál ? Ha ilyen helyzetben érdeklődik utánatok a pasi az bejön nektek lányok ?

2018. márc. 27. 23:23
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem a színészkedés és a megjátszás nem imponál senkinek. Te nem is azért érdeklődnél, mert tényleg aggódsz érte, hanem hogy elhitesd vele, hogy mennyire fontos számodra, és belopd magad a szívébe. Ez tömény önzőség.
2018. márc. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Az, hogy szimplán önmagadat adod, az nem játszik?
2018. márc. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%

#1


Lehet az, de sajnos a való életben ez általában így szokott történni.

2018. márc. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én valóban érdeklődöm utána, és komoly szándékaim vannak, félre nem értsetek ! Viszont nem tudom, hogy fejezzem ki ebben a helyzetben neki, hogy úgy vegye, ahogy valóban van.
2018. márc. 27. 23:40
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Sehogy. Először építs fel vele egy kapcsolatot, és csak utána viselkedj úgy, mint ha kapcsolatban lennétek.
2018. márc. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27%

küldj neki dalt, nem kell túlspilázni, valami nagyon szép dalt.

Enya: Father in Heaven


a svéd hercegi pár erre vonult be a templomba, hátha szerencsét hoz


ebbe a dalba az a jó, hogy nem szerelmes, inkább magasztos, tehát nem égsz be, nem tűnik nyomulásnak, de ha a csajnak van lelke, akkor szerintem totál leveszed vele a lábáról, annyira szép a dal.

2018. márc. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, na ilyen tippeket várok ! Ez még engem is levett a lábamról !
2018. márc. 28. 01:29
 8/8 anonim ***** válasza:

akkor ajánlok még egy dalt, ezt már írtam itt pár napja, de nem lehet betelni vele


Agnes Obel- Dorian


sok sikert

2018. márc. 28. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!