Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk nektek mennyire fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek mennyire fontos hogy a baratnotok bomba nő legyen?

Figyelt kérdés
Vagy az is vonzó, ha nem bombano de a kisugárzása és személyisége vonzó?
2020. márc. 6. 16:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%

...?


Csak annyira, hogy nem érezzem csúnyának. Személyiségre több kritérium van, de mivel még nem találkoztam olyannal aki ténylegesen vonzott volna ilyen téren - talán eddig összesen hárman - így ez sem számít.


Jöhet a reflexből lepontozás.

2020. márc. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
Semennyire, nem szeretem a bombanőket.
2020. márc. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Semennyire. Legyen átlagos, alacsonyabb mint én, kicsit húsos hogy legyen rajta mit fogni mindenhol. Kb ennyi.
2020. márc. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Azta.. Ezt nem gondoltam volna :D most rendesen büszke vagyok rátok fiúk :D

Én nem mondom magam rossz nőnek, sőt, elég sokan megneznek, most nem bekepzeltsegbol mondom.. De azért olyan igazi szőke bombano sem vagyok, tehát ha egy ilyen nő elmegy mellettem, bármennyire is bejovok a mellettem álló csávonak, hirtelen köddé szállok a szemében és kiesik a szeme a mellette elsuhano Afrodite láttan :D ilyenkor elgondolkodom azon, hogy egyáltalán jó nő vagyok e :D nincs túl sok önbizalmam.

2020. márc. 6. 16:49
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell, hogy bomba legyen.

Persze jó, ha szép meg minden, de jobban számít nálam mostanában a gondolkodás, értelem, stb..


25/F

2020. márc. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
65%
4# Mi kicsit más szempontok alapján nézzük a dolgokat. Egy bombanő rendkívül "high maintenance" pénzügyi szempontból és idő tekintetében is. Ráadásul ő nem fog nekem segíteni ha mondjuk meg kell mosdatni a kutyát vagy olajat kell cserélni a kocsiban mert "fúúj ez undi". Megnézi az ember mert szép, de igazán egy átlagos kinézetű, vidám lány mozgatja meg az ember fantáziáját ha komoly kapcsolatot szeretne.
2020. márc. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%

Előre is elnézést kérek minden bomba nőtől (azaz, aki annak tartja magát), de eszembe jutott egykori tanárom gyakran idézett mondata: "Tudják, fiúcskák : úti cifra - házi rongy".

Most komolyra fordítva: a fiú (férfi) először a szemével érzékel. Utána kapcsolatot igyekszik teremteni, megismerni a másikat (fordítva ugyanez van), aztán - ha sok minden jól működik, ősszejönnek, együtt élnek.

Gyakran a fiúk nem tartják magukat elegendőnek egy bomba nőhöz, tehát nem is kezdeményeznek nála.

Aki nő másnak nem eléggé szép, nekem nagyon is csinos lehet, ezért keresem a kontaktust feléje. Ebből adódik, amit sokan előttem leírtak, hogy nem fontos, hogy a nő bomba nő legyen. Feleljen meg más oldaláról.

2020. márc. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én igazából ilyen "asszonyos" kullem vagyok :D tudok nőies, kicsit fiús is lenni, egyben takarítok otthon mint egy őrült és főzök ha olyanom van, ha kitatom a számat akkor eléggé odatudok szólni másnak ha a helyzet megkivanja :D szóval visszafogott vagyok és szelíd, de ha úgy adódik akkor mások azt szokták mondani, "olyan vagy mint egy tűzről pattant menyecske" :D
2020. márc. 6. 19:09
 9/15 anonim ***** válasza:
57%
A volt párom annak idején azt mondta, nem kéne neki jó nő, mert azt félteni kell. Hát köpni-nyelni nem tudtam. Később azért rájöttem, van az a szépfiú kategória, ami engem sem mozgat meg, mert annyira elérhetetlen. Bár szerintem most a világ legsármosabb pasijába szerettem bele. Nem tudom, ha fiatalabb volnék, merném-e őt komolyra. Az tuti, hogy mióta ő van, nem igazán kell senki más.
2020. márc. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
66%
Semennyire. A személyisége, lelki alkata legyen bomba számomra. Metszed? Kedves, hűséges, érzelmes, humoros, házias, jószívű ilyenek...
2020. márc. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!