Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A ti párkapcsolatotokban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Girlll3 kérdése:

A ti párkapcsolatotokban fontos, hogy sok közös legyen bennetek vagy elég, hogy jól működik a kémia köztetek?

Figyelt kérdés
Számomra fontos, hogy lehessen közös programokat szervezni és hasonló legyen az ízlésünk zene és filmek terén. Az is fontos, hogy lehessen rá számítani és türelmes, családszerető legyen és legyen humora. Az ilyesmi nagy elvárásnak számít?

2020. febr. 20. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Én és a vőlegényem teljesen különbözőek vagyunk. De az ellentétek vonzák egymást. ;)
2020. febr. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Fontos, de azt tapasztaltam, hogy a kémia csak azzal működött, akivel szinte semmi közös nem volt, aki meg lelkitársam volt szó szerint, azzal a kémia nem volt meg. Lassan kezdem azt hinni, hogy ez törvényszerű, mivel saját magamba se tudnék beleszeretni soha.
2020. febr. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Számomra mindkettő, a kérdésben leírt dolog fontos. Kémia is működjön és értékrend, érdeklődés is azonos legyen.

Nem, az ellentétek az esetek többségében nem vonzzák egymást, hanem taszítják, van amikor évek múlva kezd el zavarni az, hogy a másik teljesen másmilyen, másképp gondolkodik a világról stb. Persze ellentét és ellentét közt is van eltérés, lehet olyan ellentét is, ahol az emberek "kiegészítik egymást" de ha alapgondolkodás, értékrend, világlátás stb is ellentétes akkor nehéz.

2020. febr. 21. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindenben egyezni, de kell közös pont. Előző párommal teljesen különböztünk, gyakorlatilag mindenben. (Én elég szociális vagyok, ő kB meg sem tud szólalni társaságban, én szeretem a fesztiválokat, ő utalja az összes tömeges rendezvényt, én szeretem a zenét, ő a csöndet, a napi ritmusunk is totálisan eltért...) Egy ideig vitte a dolgot a kémia, aztán már az sem. A kezdeti langolas után kiderült, hogy még a szexuális igény, libidó tekintetében is különbözünk.
2020. febr. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
43 évesen találtam végre olyan férfit, akivel nagyon hasonlóak is vagyunk és a kémia is remekül működik, sőt.
2020. febr. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem favorizálom ha egyformák vagyunk. Sokkal jobb ha szinte semmiben sem hasonlítunk.
2020. febr. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Minél nagyobb a hasonlóság, annál jobb, de ilyen esetekben nálam sem szokott működni a kémia, szóval nem tudom... Talán az van, hogy én magam sem vagyok vonzó és kívánatos az enervált, otthon üldögélő, passzív, semmilyen stílusommal (+ előnytelen külsőmmel 😅). De lehet, hogy ez hlyeség.
2020. febr. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalataim szerint az ellentétek addig vonzzák egymást, amíg csak izgalmas játék a dolog. Utána folyamatos nézeteltérés, veszekedés, kényszerített kompromisszum az egész.


Számomra a kémia és a közös dolgok egyaránt fontos. Testi és lelki vonzalom. Testi vonzalom (=kémia) nélkül barátságról van csak szó. Lelki vonzalom nélkül dugópajtiról

2020. febr. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Hát a közös mindenképp kell, hogy közös programokat tudjunk szervezni. Nyilván nem kell mindenben azonosnak lenni, és pl. elmegyek vele focit nézni, akkor is, ha nem szeretem, és ő is eljön velem csöpögős filmre, mert érdekel a másik érdeklődési köre, de a közös programok fontosak, és ha nem lenne közös nevezőnk, akkor az elég sz-r lenne, még egy filmet se tudnánk választani, amit közösen megnézzünk.
2020. febr. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!