Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy kislányom, a vőlegénye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy kislányom, a vőlegényemtől, de az exembe vagyok szerelmes! Nem tudom, mit tegyek. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Megpróbálom röviden leírni mi is játszódik bennem. 7éve szakított velem a szerelmem, minden ok nélkül. Összejöttem a mostani párommal. Összeköltöztünk. Nem volt olyan nagy a szerelem, mint az előző párommal, de szerettem. Anyukám elhunyt 3,5 éve. Akkor nem segített nekem lelkileg. Azt hittem, hogy mivel neki az apukája elment 22éve, megértő lesz. De a padlóra borulva sírtam, és kiment a szobából. Pár hónapra rá terhes lettem, de elment a baba. Szerintem depressziós is lettem. Nem voltam a legjobb társaság sajnos, de segítséget nem kaptam. Nagyon nem figyelt rám. Sokszor megbántot. Majd sikerült a baba. Persze az elején nagyon izgultam, hogy nehogy ő is elmenjen. Persze én voltam a rossz, hogy negatívan gondolkozok. De hát kivel beszélje meg a gondolatait az ember, ha nem a párjával. Így inkább leírtam, hogy mik bántanak. Ő egy kis idő után pánikbeteg lett az új munka miatt, ahova nem járt már be. Én 5hónapos terhes voltam, amikor nem tudtam, hogy miből lesz majd pénzünk, bent lesz e a szülésen. Ismerőseim is terhesek voltak, mesélték, hogy jaj a párjuk beszél a babához, lesi minden kívánságukat...én csak mosolyogtam. Nekem ez kimaradt :( majd jobban lett, de akkor meg a szexet követelte. Próbáltam helytállni, de 8hónapis terhesen nem sok kedvem volt. Mivel haragudtam rá az elmúlt időszakért, nem is kívántam. Eltelt pár hónap, megszületett a kislányom, bent is volt velem a szülésnél. Kiderült, hogy irogat egy kolléganőjével, aki már 1éve ott dolgozik. Nem is tudtam a csajról. Ami furcsa, mert mindenkiről elmondott mindent a melóhelyről. Elmentek a haverjával, annak a feleségével, ezzel a csajjal, meg ő gokártozni, meg hamburgerezni. Nekem ez nagyon rosszul esett, mintha dupla randi lenne. Mondtam neki, hogy jó, túl vagyok rajta, csak ne hazudjon nekem többet, és legalább itthonról ne irjon a csajnak. Aznap megnéztem a telefonját, láttam írtak egymásnak. Kérdezem, hogy írtatok, letagadta :( nagyon sokat sírtam. De próbáltam megadni neki, amit akart, a szexet. Egy nap vagy 2x is. De itthon nem változott semmi. Nem foglalkozott velem, sem a gyerekkel, nem takarít...az exem ekkor jött a képbe, mert úgy érezte szükségem van rá. Megkeresett 7év után. Elkezdtünk beszélgetni, találkozgatni. Neki van egy felesége meg egy gyereke, de rossz a kapcsolatuk. El is költözött azóta otthonról, de nem miattam, hanem amúgy is elment volna. Ő szeretne velem élni, megbánta, hogy elengedett, és sajnálja hogy nem vagyok boldog. A kislányomat is elfogadná, nevelné. Én nem vagyok házas. Most keveredtem ki egy elég durva hitelből, amit tesómnak vettem fel. Ebbe Viktor segített. Emiatt úgy érzem nem lenne helyes elhagyni, mert anyagilag sokat segített. Félreértés ne essék, nem vagyunk gazdagok, de egyedül nem tudtam volna ebből kijönni. És nem a pénz miatt vagyok vele. Csak nekem nincsen senkim, rajta kívűl, de benne nem bízok már. Itthon sokszor veszekszünk. Nem szeretném, hogy a kislányom így nőjön fel. Szerinte nincsen baj, amit nem értek miért gondol. Nagyon nehéz, mert az exemmel boldog lennék, de tönkretehetem emiatt a párom életét? Szeretnék az exemmel lenni, de nem ugrálhatok egy 1,5éves gyerekkel. Nem tudom mit csináljak :( ha megvetést kapok itt azt is megértem. Szánalmas az egész, de sajnos van olyan, hogy nem annak szülünk gyereket, aki az életünk szerelme. Köszönöm ha elolvastad :(

2020. márc. 6. 16:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

Ha nem jó, akkor lépj.

Nem tudok sokmindent hozzáfűzni.

Olyan kapcsolatban minek élni, ami nem működik?!

Szerintem nem lenne az sem gond, ha újrakezdenétek a volt párral.

2020. márc. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

A mostani párod nem tisztel, nem szeret, sem téged, sem a kislányokat. Ha elhagynád, nem valószínű, hogy összeomlana benne, viszont ha vele maradsz, magadat fixen tönkre teszed, és a gyereknek sem jó egy olyan apával felnőni aki nem szereti. Ráadásul, ha a volt párod valóban szeret és te is őt, akkor a kettőtök életét is megkeseríted azzal, hogy nem vagytok együtt, mikor amúgy ez lehetséges lenne.

De egyébként ha az exedet kivonjuk az egyenletből, akkor is egyértelmű lenne, hogy azzal a férfival aki úgy viselkedik, mint a mostani párod, nem kellene együtt lenned. Köszönd meg neki az anyagi segítséget és ha problémát okoznak az említett pénzügyek, találjatok valami kompromisszumot, aztán köszönjetek el egymástól.

2020. márc. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

Egyetértek az elsővel, viszont nem biztos, hogy én a volt pasiban megtudnék bízni.

1; elhagyott minden ok nélkül ➡️ valószínűleg nem szeretett

2; azt mondja rossz a kapcsolata. Legtöbb házas férfi ezt hazudja. Ha nem is hazudja. Előbb elkellene válnia, úgy udvarolnia neked. Mi van ha most ezt mondja, aztán megint ok nélkül lelép, vagy vissza megy az asszonyhoz. Láttunk már ilyet

3; ha tehetném , én mindkettő palit hanyagolnám. Szerintem nem vagy szánalmas, csak naiv, és nem úgy jöttek össze a dolgok. Megesik. Ne temesd magad most e-miatt.

Szüleid nem tudnának segíteni ?

2020. márc. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

Igaz, ami igaz, jó nagy hülye voltál, hogy gyereket szültél ennek a pasinak!

Hogy mit csinálj? Én a helyedben szakítanék és költöznék. Van egyáltalán hova menned vagy ki tudsz venni egy albérletet és eltartani magatokat?

Amúgy, ha elhagyod a mostani párod, azt ne az exed miatt tedd meg, hanem magadért és a kislányodért! És lehetőleg ne az exeddhez akarj összekötözni!

2020. márc. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is a váltáson gondolkozok, csak félek. Pont azok miatt amit a 3.kommentelő említett. Ezek nekem is eszembe jutottak. Nincsenek szüleim. Pont ezért is nehéz, mert ha elmennék, és az nem sikerül, nem tudnák hova menni. Igazából a lényeg, hogy olyan emberek véleményére lennék kíváncsi, akik nem elfogultak akár velem, akár a párommal kapcsolatba.
2020. márc. 6. 17:26
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

3. Vagyok.

Azt hiszem, én várnék a váltás előtt. Kicsit összeszedném magam minden tekintetben. Kicsit többet kellene tudni. Milyen szakmád van ? Munkahelyi kilátások ? Egyedül nem annyira egyszerű egy gyerekkel, bárki bármit mond. Talán várnék amíg bölcsibe megy a gyerek, aztán keresnék valami munkahelyet. Félre rakott pénzed van ?

2020. márc. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Van munkahelyem, vissza is vesznek, jól is keresek. Nem vagyok rossz anyagi helyzetben én sem. De közös kasszánk van. Nem az exem miatt váltanék, hanem a gyerekem miatt. És nem feltétlenül mennék egyből hozzá. Csak azt akarom, hogy a gyerekem ne feszkóba nőjön fel. Szinte most is egyedül csinálok mindent. Nem lenne annyira más, sőt, egyedül lehet könnyebb, mert akkor nem várom el senkitől, hogy segítsen, hanem tudom, hogy muszáj megtennem.
2020. márc. 6. 17:40
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tudod mit kell tenned. Nézz egy jó kis albit vagy garzont, amíg összeszeded magad.
2020. márc. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Leírhattad volna 2 szóval: AlfaÖzvegy vagyok.

Vagyis néhányszor megvaxott ega Alfa.

2020. márc. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
Annyit értettem meg ebből a leírásból, hogy az életet nem az egyszerűségéért szereted. Mintha nem akarnál semmi jót átélni, csak a nehézségekkel küzdesz....
2020. márc. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!