Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha az egyik kollegámmal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az egyik kollegámmal nagyon jó viszonyban vagyok, szinte barátok vagyunk, szeretjük is egymást (barátilag) akkor semmiképpen ne mondjam meg neki, hogy amúgy én szerelmes is vagyok?

Figyelt kérdés
2020. márc. 1. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Ahogy érzed.
2020. márc. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs kapcsolatotok, miért ne?
2020. márc. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%
Ha semmi nem utal arra, hogy ő sem csak a barátot látja benned, akkor ne! Ez sima barátság esetén is necces, ti pedig ráadásul még kollégák is vagytok. Nehéz ügy, nagyon csúnya vége lehet. Persze ha amúgy sem szeretsz ott dolgozni és volna lehetőséged váltani, akkor hajrá. Szerintem egyelőre csak figyelj és viselkedj nyitottan, természetesen (már amennyire tudsz).
2020. márc. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne, csak éreztesd vele a szimpátiát.
2020. márc. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!