Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetsz olyanba szerelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetsz olyanba szerelmes, akivel még sosem találkoztál vagy beszéltél?

Figyelt kérdés

2020. márc. 12. 20:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Én voltam 2 év után
2020. márc. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Látszat szerelmet lehet érezni, de ez pusztán csak amolyan átmeneti vakság egy olyan személy iránt akit részben a képzeleted teremtett.
2020. márc. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hogy alakult ez így ki benned?
2020. márc. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
21%
Én voltam. Azután is az maradtam, hogy találkoztunk. Úgy lett vége, hogy magára tetováltatott valamit.
2020. márc. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmes vagy, de nem bele, hanem egy rola kepzelt fantomba. Nagy esellyel nem vagnak egybe.
2020. márc. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De lehetsz szerelmes egy elképzelt ideálba, vagy magába a szerelembe. Hajh, ha emlékeznék melyik költőnél tanultuk azt, hogy a "költő a szerelembe szerelmes"... Juhász Gyula vagy József Attila? Hozzájuk kötöm ezt valamiért.
2020. márc. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
41%
Lehetsz, mivel a másik ember illúziója csak benned létezik. Akkor is az illúzióba vagy szerelmes, ha találkoztál már vele, és akkor is, ha nem. A szerelem egy szép kis illúzió.
2020. márc. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Itt max. pl.: levelezésre gondolsz, hogy "nem beszéltél"? Mert ha nem, akkor az csak egy elképzelt valaki lehet. Míg ha levelezésben már valamennyit kommunikáltatok, akkor valamiféle fogalmad csak lehet a másikról.
2020. márc. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem is beszéltetek még?
2020. márc. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Tehát leveleztek? Ha elég sokat tudsz róla, akkor azok alapján beleszerethetsz. Gondolkodás, világnézet, humor, intelligencia, műveltség...viszont ezen kívül rengeteg olyan van ami írásban nem megy át az ember természetéből és nagy csalódás lehet.
2020. márc. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!