Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Plátói szerelem. Mi tévő legyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Plátói szerelem. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Párkapcsolatban élek, 6 éves kapcsolat. De mostanában elkezdett érdekelni barátom főnöke. Volt egy buli ahol részegen ölelgettem és elég kedveseket mondott, azóta nem tudom kiheverni a fejemből ami azért is szar, mert nem hagynám el vőlegényem meg neki is van több mint 10 éves kapcsolata, de mégis esz a fene,hogy nem beszélgetünk, legalább is még válaszolni se válaszol. Megbeszéltük a bulit, hogy jó volt azóta semmi. Hogy verjem ki a fejemből, mert annyi dolgom van mégis mindig elvonja a figyelmem? 23L
2020. márc. 17. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagy patkányság azért, tudod?
2020. márc. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Nézd meg, mi hűlt ki nálatok, de sürgősen. Nem lehet egy szenvedély nélküli kapcsolatra alapozni. Ha pedig minden oké, csak te vagy valamiért elégedetlen, vizsgáld felül magadban a dolgot. Már ha nem akarsz hazugságban élni.
2020. márc. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Osztom az utolsó véleményét! :)


De már máskor is írtam ilyen téma körhöz véleményt, ami tapasztalat is egyben.


NEM ÉRI MEG eldobni a hosszú és boldog párkapcsolatot egy fel lángolás végett, na már persze, ha nincsen rá nyomós indok. Például: Megcsalás. Abból biztosan nem engednék én sem. :)


"Hogy verjem ki a fejemből, mert annyi dolgom van mégis mindig elvonja a figyelmem?"


Talán... Egyszerűen csak ne gondolj rá! :D Ennyi. Gondolj a párodra. Van több tapasztalatom is ebben, sajnos baráti és ismerősi körökből is.


Gondolj a másik félre is. 10 éves kapcsolat legalább... Hosszú idő. Én nem rángatnék szét egy párkapcsolatot, csak azért, mert megtetszett, mert szimpi, mert hirtelen fel lángoltam. Hülyeség. :P Kb mint a kis lányok a gimiben. Ne érts félre, nem vagy már az, de azért még felnőtt sem.


(Nem sértésnek szántam, mielőtt bárki is írná :P)


"Megbeszéltük a bulit, hogy jó volt azóta semmi"


Véleményt kértél, tehát leírom. Ha szereted a párod, akkor rá gondolj, ha vannak is ilyen kisebb fel lángolások, azokkal ne foglalkozz, elmúlnak.


Ha pedig valami miatt még is szét menne a kapcsolatotok (természetesen ne így legyen, hanem sokáig együtt vagy mi xd), és párt keresnél magadnak, ne az olyanokra hajts, akiknek van valakije.


A megcsalás is ehhez tartozik részben, de úgy mondom akkor inkább, hogy "el rabolni" valakit valakitől...


Ez az utána második legundorítóbb dolog egy kapcsolatban.


Szép estét!

2020. márc. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Plátói szerelem, ennyi.

Mindannyiunkkal történhet ilyen, de el kell nyomni magadban.

Hidd el, a pasinak is csak egy flörtöt jelentettél. Ha belemennél egy szeretői viszonyba (ha belemenne...) csak megalázó helyzetbe hoznád magad és ha kiderülne két szék közül a földre esnél.

2020. márc. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pontosan. :) Utolsónak az utolsó mondatában van a lényeg. Egy 10 éves kapcsolatot aligha hagyna elveszni egy kis "flört" miatt. Maradjunk ennyiben. :)
2020. márc. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!