Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megutáltam a férfiakat, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Girlll3 kérdése:

Megutáltam a férfiakat, mert nem szeretett egyik sem és úgy érzem csak szexet akar mindegyik?

Figyelt kérdés
Hogy lehet ezt elmulasztani? Úgy érzem, ha találkozom valakivel és randira hívna, akkor is ezt érezném. Hogy csak azt akarja. Megundorodtam tőlük. Nem volt olyan sok pasim, de egyszerűen mindegyik olyan, hogy a lényegre akar térni, semmi romantika nincs. Egyszerűen mondjak le a romantikáról? Arra vágyom, hogy a lelkem és az érzéseimet is szeresse egy nekem tetsző és kedves férfi. Ez a világtól elrugaszkodott dolog?

2020. márc. 15. 17:46
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
87%
Nem elrugaszkodott de te választottad a partnereid. Legközelebb válogasd meg őket jobban. Erre a kérdésre egyébként nem sok mindent lehet mondani, de addig feleslegesen ismerkedsz ameddig a múlt sérelmein nem tudsz túllépni.
2020. márc. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
62%
Dolgozd fel azt, amit ezek a barmok okoztak... és ne általánosíts!
2020. márc. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
78%
Nem vagy ezzel egyedül! Sajnos az örök magány jut..néha a legjobb példányokból válogatok, ha nagyon muszáj és ennyi.
2020. márc. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 Noren1989 ***** válasza:
75%

Végülis, a döntés a te kezedben van.

Macskákat lehet kapni, még így a korona idején is.

Nem maradsz egyedül, ne félj!

2020. márc. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül kell ezt teljesen elmulasztani, mert ez benned a vészcsengő, ami megóv a csalódásoktól.

Viszont edzheted az emberismeretedet.

Ne is randizz egy ideig, csak beszélj, barátkozz sok férfival (ami megint nehéz, hiszen jelentős részük nem akar női barátot, hanem csak párkapcsolat/szex reményében áll szóva nővel; és még ha el is mondod nekik, hogy nem akarsz többet, egy idő után a fejükbe veszik, hogy barátzónában vannak, és csak kihasználod őket)

Minél jobban tágítod az ismerettségi körödet, annál nagyobb az esélyed, hogy egy normálisra akadsz, és az is segít, ha nem rögtön a randizós részhez ugrotok, hanem előtte ismeritek, és kedvelitek már egymást.

2020. márc. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
35%
Tőlem nem kellene félned. Én hívok senkit sem randira :D
2020. márc. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
53%
#6 Főleg, hogy írni sem tudsz rendesen. ;-)
2020. márc. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
12%
Kihagytam egy szót! Úristen! :D menj, húzd le magad a wc-n :)
2020. márc. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
37%

Jézusom, 2020 van, és még mindig nem értitek.

Olyan férfiakkal lesztek, amilyet ti választotok. Ti döntötök így.

Persze ezt látom magam körül is a való életben.

2020. márc. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
42%
Jól érzed, mivel lassan a nők nagyobb része is csak azt akar.
2020. márc. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!