Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az átlag nők közül némelyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlag nők közül némelyek miért ítélik el azokat a férfiakat, akik több nő tarsaságát is élvezik?

Figyelt kérdés

Ha egy pasi felvállalja, hogy szexkapcsolatban van az egyik lánybarátjával, meg egy másik lánnyal, akit a diszkóban ismert meg, miért kezdenek el fújolni? A lányok is tudnak egymásól, mindkettőnek most ért véget egy komoly kapcsolata, miért lesznek ringyók, ha kicsit szabadosabban élnek, és a pasi miért lesz egy bunkó barom, ha ezt a helyzetet az előnyére fordítja?


Vannak olyanok, akik nem akarják még magukat lekötni, sok családapának volt sok nője, de mégis tisztességes ember lett belőle.


Mi az oka akkoe ennek a köpködésnek, vallásosak vagy tudat alatt ők is szórakozni akarnak?


2020. márc. 18. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Aki erkölcsök nèlkül az ösztöneinek akar élni az tegye. Nem ítélem el, az ő dolga.

Nekem vannak normàk ami szerint èlek, olyat választottam akivel ez egyezik. Olyannal nem lennek kapcsolatba akinek az érzelmek nélküli öncélú szex belefér.

Ez meg az én dolgom.

2020. márc. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%
Na erre enis nagyon kivancsi vagyok!
2020. márc. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Nem nőként, de elég szomorú az, hogy a két lehetőség ami megfordult a fejedben az a bigott vallásosság és a "biztos irigykednek" volt.


Fel sem merül, hogy van akinek a belső értékrendje, morálja nem teszi elfogadhatóvá ezt? Nem ítéli el - bár véleménye van róla - de így ennyi.


Téged miért zavar az, hogy sokan elítélik ezt, vagy rossz véleménnyel vannak erről? Ugye nem azért, mert "így kevesebb a potenciális lehetőség random szexelni" vagy "mert hát, a társadalom fogadja már ezt el, mert ez olyan menő" vagy bármi ilyesmi?

2020. márc. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
Most, hogy világjárvány van, én nem reklámoznám ezt a helyedben. Felelőtlenség ami erről eszembe jut.
2020. márc. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Hülye lennék azt remélni, hogy ha majd összejövünk, akkor ezeket a tartalék ürítőedényeket kizárja az életéből végleg. Sőt, amint valami probléma lrsz a kapcsolatban, velük beszéli ki, dugással vagy dugás nélkül.


Én sem a saját közelemben, sem a párom közelében nem viselek el ilyen hibridkapcsolatokat. Vagy vegytiszta barátság, ami mindig is az volt, szex és flört nélkül, vagy semmi.

2020. márc. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%

Nem nézem le, ha csak úgy elvan a világban, de ha velem akarna kapcsolatot, nekem nem kellene.


De valószínűleg én sem neki, mert egyéjszakásom sem volt, nem is lesz, szóval ez pont nem az a kategória, ahol irigykedünk egymásra.

2020. márc. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
Irigykedem? Átlagos nő vagyok, akkor szereznék egyéjszakás kapcsolatot, amikor akarnék. Viszont nem akarok. Nem vagyok vallásos sem. Nem nézem le, de nem állok szóba ilyen emberekkel, mert teljesen más erkölcsi szinten állunk. Nem köpködöm, csak átnézek az ilyen emberen.
2020. márc. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!