Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy kollégám aki tetszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy kollégám aki tetszik, van barátnője, felfogtam. Attól még szeretném élvezni a társaságát, olyan nagy kérés ez?

Figyelt kérdés

Elegem van már az egészből. Ma is meló után alig vártam, hogy beszéljünk. De már hívta is barátnője, vette is fel, hozzá se lehetett szólni csak elköszönt és lépett. Ez van meló után, meló alatt meg vagy azért nem tudunk beszélni, mert vagy ő, vagy én, vagy mind a ketten ki se látunk a munkából, vagy ha lazább nap van, akkor meg rögtön a barátnőjével emailezik. Konkrétan odamegyek az asztalához dumálni, és még közben is emailezik, ennyibe nem nézi a velem való beszélgetést.

Az a baj, hogy nem tudom leszarni ezt az egészet, mert tetszik nekem, már elég régóta.


2019. dec. 14. 23:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
99%
Egyáltalán nem érdekled, nem igényli a társaságodat, miért olyan nehéz felfogni! Hagyd békén, felejtsd el.
2019. dec. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos el kell fogadnod, hogy nála most rózsaszínköd van a barátnőjével és azt is, hogy irántad nem érez semmit sem. Előzményeket nem írtál, hogy régen mennyit beszéltetek-e, de szerintem a legjobb döntés ha továbblépsz és találsz egy “elérhető” férfit.
2019. dec. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
99%
Szakadj le róla. Szánalmas vagy.
2019. dec. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
99%

Ő viszont nem szeretné elvezni a te társaságodat, olyan nehéz ez?


Elmondta hogy van barátnője, leszRja a fejed, mi kell még, hogy eszrevedd magad.

Ráadásul nőként így teperni, mikor egyértelművé tette hogy off, állati gáz.

Keress más társaságot, ne alázd magad direktbe.

2019. dec. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
98%

Mit kepzelsz magadrol hogy te haborodsz fel?😂

Johogy nem szamonkered amiert a szerelmevel akar beszelni es nem veled. Fogadd el hogy nem erdekled de tenyleg. Minek igy raakaszkodni egy foglalt pasira?

,,hozza se lehetett szolni csak elkoszont es lepett,, hat munka utan altalaban ezt szoktak az emberek, sietnek haza ahhoz akit szeretnek. Keress valakit aki szingli, ebbol ugyse lesz semmi csak kollegak vagytok. Neked tetszik fordotva ugytunik nem igy van, csam az idodet vesztegeted.

2019. dec. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
98%

Te beteg vagy! Fordulj pszichologushoz!

HAGYD BEKEN! En mar bepereltelek volna munkahelyi zaklatasert😀

Tudod,lehet, hogy neked ez fura,de az emberek altalaban dolgozni jarnak a munkahelyukre, a szabadidejuket meg a szeretteikkel toltik. Te se munka, nem vagy, se a szerette, csak egy pioca.Fogd fel, ha nem megy, valts munkahelyet.

2019. dec. 15. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%

Úristen de egy beteg, szánalmas k8s senkiházi vagy!

Ő nem szeretne veled beszélgetni, és nem szeretné élvezni a társaságod, nehéz felfogni?

2019. dec. 15. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem alapvetően nem szánalmas. Nekem a halálom az, hogy “munkahelyre dolgozni jár az ember” vagy “nő és férfi között nem lehet barátság”, szerintem meghalnék, ha ilyen közösségben kellene élnem, tanulnom, dolgoznom. Én ezt nem tartom normálisnak. Ugyanúgy, szerintem egy párkapcsolatból nem következik az, hogy onnantól kezdve az ember elszigetelődik és mindenki mást lekoptat, nem áll szóba senkivel. Szóval nekem sem lenne szimpatikus ez a helyzet... Simán meg lehet mondani, hogy ne haragudj, most nem érek rá, nincsen kedvem veled beszélgetni stb. és mennyivel normálisabb, mint amögé bújni, hogy nekem barátnőm van. Attól, hogy valakinek van párkapcsolata, attól másoknak még megtetszett és kedvelhetik és nyilván nem arra akarok kilyukadni, hogy akkor meg kell csalni vagy le kell váltani stb., de szerintem ezt másképpen is lehet kezelni. Nem kell viszonozni a másik közeledését, érzelmeit stb., de nem is kell bunkónak lenni. Legalábbis nekem ez a véleményem.
2019. dec. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Kellene neked már egy pasi aki alaposan megdug. Ne a kollégád legyen az.
2019. dec. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekled fel kéne fogni, de olyan hülye vagy, hogy nem megy.


Amit művelsz az lassan zaklatásnak minősülhet.

Mondj fel és keress más egyedülálló áldozatot.

2019. dec. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!