Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párom 1-2 cm-el magasabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom 1-2 cm-el magasabb nálam, nagy a korkülönbség köztünk és a nagyszüleimnek szúrja a szemét, valamint kicsit testesebbnek nézek ki mint ő. Ha visszaszólok nekik, megfenyegetnek, hogy kidobnak. Költözni még nincs lehetőségem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Neki nem merik elmondani, szemtől szembe, csak engem oltogatnak vele hogy így meg úgy nézünk ki..Elmondtam a páromnak, amit nagyanyám hallott (mindig hallgatózik mit beszélünk telefonon). ,és azt mondta,hogy kitagad ezért mert eljárt a szám..

Szerintetek normális dolog ez? Hogy lehet az ilyesmit elviselni?

Elköltözni sajnos még nem tudok, mert a párom most alakítja a házat és nem tudnék még hol aludni.( Van 2 gyereke,és az anyukája is él)

Nagyon bánt,hogy így vélekednek róla,és elmondják mindenféle kerti törpének,holott mindenben segít ( szőlő, földek, házimunka stb)...

Nagyon nagy a nyomás rajtam, és azt várják,hogy szakítsunk,és keressek hozzám illőt..

Nagyon el vagyok keseredve...Ki mit tenne a helyemben?


2020. márc. 22. 14:37
 1/2 anonim ***** válasza:
61%
Kitartanék, azt hazudnám hogy szakítottunk, titokban találkoznánk amíg nincs kész a ház. Aztán odaköltöznék és soha többé nem kívánnám látni azt a rokonom aki zsarolni próbált!
2020. márc. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A párom is valami hasonló dolgot említett. Köszönöm a választ, lehetséges,hogy tényleg így fogunk tenni.
2020. márc. 22. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!