Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek 5 év korkülönbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 5 év korkülönbség az soknak számít?

Figyelt kérdés

Én vagyok 24 és a lány akibe beleszerettem ő 29 és róla tudni kell hogy már van gyereke.

Csak gondoltam megkérdezem hogy ez a korkülönbség nem túl sok e?

Előre is köszönöm a segítséget.



2020. febr. 8. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Az ilyen döntésképtelenektől mentsen meg az isten.
2020. febr. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Hát ezt neked kell tudnod. Ha azt mondjuk sok akkor amiatt nem jössz össze vele?

Ha már felemerül ez a kérdés benned inkább hagyd az egészet.

2020. febr. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem ezen fog múlni csak érdekel hogy mások hogy gondolkodnak erről.
2020. febr. 8. 22:38
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
5 év? Semmi. Statisztikák szerint 7 év plusz a férfi javára az ideális, akkor működik legjobban egy kapcsolat.
2020. febr. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
15%
Nekem a 15 év sem sok.:)
2020. febr. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

Köztünk is annyi van. Eleinte volt zavaró, mikor én még semmit sem dolgoztam, csak egyetemre jártam és anyámékkal laktam, ő meg dolgozott pár éve, mellette tanult, külön élt, stb. Más világban éltünk (én 21 voltam, ő 26) és kellett idő, amíg én is felnőttem. De már akkor is sokat beszélgettünk és jól kijöttünk, akartam is változtatni, ő pedig ezt csak úgy boostolta..


10 év nekem is sok lenne, annyira nem is akarok beleöregedni egy kapcsolatba, de ez akkor és ott jót tett nekem. Én is puhítottam rajta :)

2020. febr. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem, nem az.
2020. febr. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

A te esetedben, igen, sok, mert ezen kattogsz.


Mondjuk ha a pasi nálam 5 évvel idősebb, az pont jó, de 5 évvel fiatalabb csávótól pont az ilyen teszetoszáskodás miatt mentsen meg a jó Isten. Sajnos pont a húszas korosztály javarészt a legnagyobb lutri, ahol 5-6 évet lehúz mellette az ember lánya, anélkül, hogy bármerre haladna a kapcsolat, nekem meg nincs erre szükség, mostani párom se véletlenül idősebb nálam.

2020. febr. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
Nem teljesen mindegy, mit gondolnak mások? Köztem és férjem közt 13 év van, khurvára letojom, mit gondolnak mások.
2020. febr. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
55%

Ha ezen kattogsz, akkor igen.

Egyébként rohadtul nem az.

Igaz, köztünk 3.5 év van csak (az én javamra, és én vagyok a nő), de volt 5 évvel fiatalabb barátom, mondjuk nem tartott sokáig, de nem a korkülönbség miatt lett vége.

2020. febr. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!