Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hisztek “az igazi” létezésé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek “az igazi” létezésében?

Figyelt kérdés
Szerintetek van úgy, ha létező dolog, hogy túl korán találkoznak és nem maradnak együtt?

2020. márc. 23. 20:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Én ilyen formában nem hiszek benne. Nincs elrendelt sorsunk és nincs elrendelt párunk sem a sors által akivel összetartoznánk. Magunk alakítjuk ki a sorsunkat és sok esetben csak a szerencse, hogy megismersz olyan személyt akit képes vagy egy életen át szeretni.
2020. márc. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Noren1989 ***** válasza:
82%

Nem, nem hiszek.


A megfelelő jellemvonások találkozásában és a közös fejlődésben hiszek.


Én is próbáltam magam ezzel etetni, de sosem éreztem igaznak.

2020. márc. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vagyok vele, hogy bizonyos tulajdonságok együttes megléte esetén mondom valakire, hogy ő a nagy ő. De ilyen személy több is van, maximum csak nehéz megtalálni.
2020. márc. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%

Van.

Igazi helyett inkább azt mondanám, hogy valaki, akivel alapból, mindenféle erőlködés ("munka") nélkül összeilletek. De ettől még pl. lehet egyikőtök vagy mindkettőtök élete olyan fázisban, hogy idővel szakítás lesz a vége. Vagy csak úgy simán el lehet rontani. Vagy bármi. Az szerintem csak mese, hogy az igaz(i) szerelem mindent kibír.

2020. márc. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%

Nem. Sok -minden szempontból- megfelelő és hozzám passzoló ember él és ezek közül az "az igazi" , aki engem is megfelelőnek tart, a megfelelők közül az első, akit szinglin megismerek (és ő is az) és akivel úgy ér véget a kapcsolat, hogy valamelyikünk meghal.


Ennyi az igazi. Egy hozzád illő ember, aki szerint te is hozzá illesz és akivel holtig tart a kapcsolat, mert nem untok egymásra és nem hagyjátok el egymást. És ilyen emberből csomó létezik, közülük viszont egyet kell megtalálnod, ami nem is olyan nehéz feladat.


Kiegészítőnek pedig: azért is toxikus ez az igazi duma, mert köztudott, hogy megfelelő partnerré válik az ember és nem készen kapja azt. Nyilván ehhez is kellenek olyan dolgok amiktől egyáltalán ez lehetséges lesz, de nem, az igazi nem egy tökéletesen személyreszabott ruha, hanem egy tökéletes anyag, amiből te varrhatsz magadnak egy tökéletes ruhát.

2020. márc. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
46%
Az igazi az lesz akit te annak gondolsz, ez egy dontes amit ha mind2en meghoztok akkor tenyleg mukodni is fog.
2020. márc. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Az igazi... Az összefoglaló szó. Sok sok tulajdonoságnak érzésnek


Szóval így nem hiszek benne

2020. márc. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%
Igazi ma már nincs. Ha lenne, akkor nem lenne ennyi válás.
2020. márc. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az igazi többek között attól igazi, hogy nem mentek szét. Mert nagyon jól összeilletek, erőlködés nélkül olajozottan megy minden, bármit megoldotok, nincsenek komoly problémák. Ez úgy kb kizárja azt, hogy valaha is szétmenjetek. Ha valakivel annyira nem működik, hogy szakítás lesz a vége az közelében nincs az "igazinak" és kicsit sem illetek össze.
2020. márc. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Már nem :(
2020. márc. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!