Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők, ti képesek lennétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti képesek lennétek egy férfiért foggal-körömmel harcolni? Vagy ez csak a férfiak kiváltsága.

Figyelt kérdés
2020. márc. 31. 10:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
A nők sokkal jobban harcolnak azért akit szeretnek mint a férfiak. Mondhatni, mindenre képesek, hogy megkapják az áhított férfit.
2020. márc. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Semmiféle harcnak nincs értelme, ha a másik nem akarja.
2020. márc. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Egy átlagos pasiért minek harcolni? Minden bokorban 10 ilyen terem.
2020. márc. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%

18-20 évesen foggal-körömmel harcoltam az akkori pasimért. Bár ne tettem volna. Velem maradt, én nyertem, de nem érte meg, szar volt az egész kapcsolat, végül én szakítottam 21 évesen.

Azóta azt gondolom, hogy ha harcolni kell érte, akkor nem kellek neki igazán, úgy meg minek is az egész? Szóval nem, nem harcolnék senkiért, olyannal akarok lenni, akinek kellek. 10 éve vagyok a férjemmel, fel se merült ilyesmi. Neki én kellek, nincs harc meg játszma.

2020. márc. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Felesleges.
2020. márc. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha harcolni kell érte és nem akar engem igazán, azt már megette a fene.
2020. márc. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
11%
Harcolnak a pasik top 20%-áért, mindenki máson lélektelenül, jégcsapkirálynőként átgázolva.
2020. márc. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Harcolni miért? Ez nem derül ki a kérdésből. Azért, hogy összejöjj valakivel? Vagy a kapcsolatodért ami válságba került? Ez utóbbiért én nőként foggal-körömmel harcoltam, holott az ex-férjem volt a hunyó, ő lépett félre. Szóval én képes voltam. Aztán amikor az eszem utolérte a szívemet, akkor rájöttem, hogy nincs értelme és el akarok válni.


33N

2020. márc. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én szívből gyűlölöm a játszmázást, szvsz ahol harcolni kell és nincs kölcsönösség, az a kapcsolat nem ér semmit. Én sem harcolnék foggal-körömmel senkiért és azt sem akarom, hogy értem harcoljon bárki.
2020. márc. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme olyan kapcsolatnak, ahogy bármelyik félnek "foggal-körömmel harcolnia" kell.
2020. márc. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!