Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ok nélkül egyik nap még jövőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ok nélkül egyik nap még jövőt tervez velem másnap nem válaszol meg sem nézi. Mi történt 24 óta alatt?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki olvasta a korábbi sztorit ő az aki Amerikában van még de jön haza,a történet röviden annyi hogy vasárnap még arról beszéltünk milyen lenne együtt milyen lenne a közös jövőnk, ő most jön haza tengerentúlról május elején és azt írta hogy "siet, alig bírja ki hogy még egy hónapig ne lásson engem és a családját, viccelődött hogy ha megnyitja az éttermét én leszek az üzletvezető kisasszony meg ilyen kis csípkelődések. Szóval nagy idil és odáig volt értem ilyeneket is írt hogy" be pirul annyira szép dekoratív vagyok csinos és szép is hát mostmár értem miért tetszem neki annyira"a beszélgetést vasárnap este zártuk azzal hogy szép álmokat kívántunk egymásnak.Ez után jött a hideg zuhany hétfőn amikor is nem írt nekem vissza egész nap, majd késő éjjel dobott egy üzit hogy "ittvagyok" bocsika.

Ezek után én írtam neki és azt már meg sem nézte, egész kedden azt néztem válaszol e de még sem nézte. Jött a szerda, szerdán kaptam egy megbízást egy ilyen SMS szolgáltatás kellett promóznom (influencer vagyok) ezt a "promókamubongós"szöveget kellett kiraknom amit a marketinges szerkesztett meg nekem amin az állt:bongó tudja hogy van egy srác akivel minden nap beszéltek és odáig van érted a srác stb. És ehhez oda írta azt is a marketinges hogy" ez igaz "azaz mintha én írtam volna hogy bongó igazat mond majd ezt meg kellett osztanom a sztoriban amit persze látott ő is, annak ellenére hogy minden ok nélkül két napja nem válaszolt már akkor mikor ezt a butaságot látta, gyanítom ezzel telt be neki a pohár nálam, azt hitte nyilvánosan de névtelenül rá gondolok és ezt üzleti célokkal megosztom..... Bár ahogy mondtam is eleve mikor ez történt ő két napja nem írt szóval ez nem lehet a fő oka a felszívódásának. De nem értem egy napig nem írt ez volt hétfőn, majd este megírta hogy oké bocsi ittvagyok, de utána meg már felszívódott és azóta meg semmi.. Én mióta nem keresett két üzenetet küldtem el neki amit MEG SEM NÉZ, számomra ez elfogadhatatlan hogy meg sem nézi konkrétan szellemnek néz. Eddig ő írt folyton ő keresett és úgy váltunk el hogy szép álmokat kívánunk egymásnak....



Szerintem ez minden ismerkedés rémálma hogy egyik nap szép álmokat kívántok egymásnak majd másnap már nem ír, csak késő éjjel, majd utána teljesen fel szívódik és te hiába írsz neki mi történt meg sem nézi. Ja és a sztorijaim ugyanúgy nézi.


2020. ápr. 2. 18:06
 1/9 A kérdező kommentje:
Tehát mintha megszűntem volna és szellemnek néz ez egy rémálom nem kapok magyarázatot.
2020. ápr. 2. 18:08
 2/9 A kérdező kommentje:
Egyszer megemlitette hogy azért nem ír már olyan sürűn mert ennél jobban már nem tud itt megismerni és alig várja hogy haza jöjjön és találkozzunk.
2020. ápr. 2. 18:11
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kínos lett volna bemutatni téged a feleségnek/barátnőnek.


Amíg az USA-ból cicázott veled, addig jó voltál, de azért nem gondoltad, hogy ennél több van a sztoriban ugye? :)

2020. ápr. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Sztem ignorald egy kicsit ha eltűnik akkor sajna ghosting. Gondolom mostmár egyértelművé vált neki hogy mostanában úgyse tudtok talalkozni emiatt nem fektet ebbe energiat
2020. ápr. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
1-es nincs senkije egyedülálló 27 éves férfi :)
2020. ápr. 2. 18:21
 6/9 A kérdező kommentje:
Számomra felfoghatatlan hogy nem tud annyit írni legalább hogy ők szevasz. Nagy fáradtság lenne? Ahogy az is nekem furcsa higy ennyire egyik napról a másikra jelentéktelen lett az amit írok neki higy meg sem nézi? Azért az emberben van egy alapvető kíváncsiság és ezt én nem tudom felfogni ilyen még sosem volt egy társas interakciómban sem (és nemcsak ismw
2020. ápr. 2. 18:29
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"1-es nincs senkije egyedülálló 27 éves férfi :)"


Nyilván, hiszen van közöttetek min 8000km, biztos mindenben igazat mond :)



Biztos most is csak azért tűnt el, mert egy kigyulladt árvaházból próbált meg kihozni egy kislányt a kiscicájával, de a sikeres mentés közben megsérült, és most kórházban van. De ha felépül, az első útja rögtön hozzád fog vezetni, megnyitja a világ első 4 michelin csillagos éttermét, ahol te leszel az üzletvezető.

2020. ápr. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
🤦‍♀️
2020. ápr. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
De, van ennek oka. Mégpedig az, hogy soha nem gondolta komolyan.
2020. ápr. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!