Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hölgyeim! Hogy álltok ahhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim! Hogy álltok ahhoz, hogy a szerelmetek reszelje le a bőrkeményedéseiteket a talpaitokon?

Figyelt kérdés

Pedikűrt csapasson rajtatok, kényeztetve titeket.


Jöhet az anyázás. 😃

Kort is!



2020. ápr. 3. 22:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm, kekszet nem. Répa kéne nekem inkább.


Ne haragudj a kissé nyers válaszom miatt. :D

2020. ápr. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Ez a nő tudja, hogy mitől döglik a légy. Nem vagy semmi. 👏👍😂
2020. ápr. 4. 00:05
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a koronavírus miatt ingerültebb vagyok. :D :D


Pedig nem szoktam ok nélkül bunkó válaszokat írni. Már nagyon várom, hogy elmúljon ez a helyzet, és kimozdulhassak itthonról.


Neked pedig azt kívánom, hogy besétáljon az életedbe egy gyönyörű láb. :)

2020. ápr. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Én is ingerültebb vagyok a helyzet miatt. De Kedves, ne fogd a vírusra, hiszen répát írtál. 😅 Jól van, nincs baj. Jót nevettem. Köszönöm a jókívánságot. 👋
2020. ápr. 4. 00:10
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Igaz ami igaz. :D Fele-fele arányban okozzák az ingerültséget. De a járvány miatt nehezebb répához jutni, na. :D

27/N

2020. ápr. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Hm...tudod, mit kell tenned. A kaput kinyitottam számodra. 🙂 😄
2020. ápr. 4. 00:42
 17/21 anonim ***** válasza:
57%

Anyázás .

Kor.

Arra gondolok, hogy egyébként nem szokott bőrkeményedéses lenni a lábam, de ha az lenne, akkoris magamnak csinálnám max. Tehát másnak nem engedném. Ez nekem már ahhoz túl intim és személyes dolog lenne; ez nálam nem tartozna másra, még adott esetben a páromra se.

2020. ápr. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
*najó,kor: 28
2020. ápr. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Még pedikűröshöz sem megyek. A talpamat féltem. Csikis és érzékeny rész. Ha valaki nem hozzáértően kezeli a bőrkeményedést, akkor sérülést is okozhat.

Van egy kevés sajnos, a sok járással, állással való munka miatt. De attól még ápolt, szép a lábam.

A lábkörmeim lakkozhatja, ha képes hibátlanul csinálni és a láb, talpmasszás is jöhet. Csak vigyázzon, meg ne csikizze a talpam véletlenül, mert orrba rúgom :D

2020. ápr. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
31%

Ne nyúljon a lábamhoz.

29

2020. ápr. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!