Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők. Tetszene ez a rövid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők. Tetszene ez a rövid ismerkedési szöveg? Szióka! Igen, jól látod. Én vagyok a te kis alfahímed. Tudom hogy régóta vársz rám, már ne sírj. Itt vagyok eljöttem érted. Na tetszik? F/44

Figyelt kérdés
2020. ápr. 4. 18:27
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
68%
Szánalmas a 40-es férfi korosztály...
2020. ápr. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
0%
#31 amennyiben? Indokolni is tudsz vagy csak vagdalkozni?
2020. ápr. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 Flan ***** válasza:
28%

Szia.Szerintem kreatív szellemre vall.Nem buta pasas,tudja hogyan keltse fel a figyelmét.A másik gondolatom az,hogy melyik nő akar vajon egy Alfa hímet? Minden nő egy szerető és becsületes férfit szeretne,aki nagyon szereti és ezt be is tudja bizonyítani.Az Alfa hím csak a farkasoknál és egyéb 4 lábúak között létezik.A nőknek férfira van szüksége.


A kérdésem az,hogy kinek kellene egy uralkodó típusú férfi? Igen csak menekülnék!

2020. ápr. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
73%

Kaptam valamikor régen egy jobb szöveget a badoon. Megpróbálom szó szerint idézni:


Hogy képzeled az első randit a pasiddal vagyis velem? :-D


Kb. ez a szint. Bár nekem ez tetszett, de valószínű azért, mert egyébként is bejött az illető az adatlapja alapján. :-D Más kérdés, hogy végül nem lett belőle semmi, mert napokig tartó chatelés közben kiderült, hogy nagyon nem vagyunk egy szinten (minimum 2-vel alatta vagyok az elvárásainak).


Ha bejön amúgyis az illető, akkor viccesnek találom, egyéb esetben meg nem.

2020. ápr. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
94%
Hányok tőle...
2020. ápr. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
53%

Amikor én voltam 44 éves, akkor kezdődött a második komoly kapcsolatom egy huszonéves lánnyal. De 11 év alatt csak vége lett, azt hiszem a családja miatt, de az lényegtelen. Nem volt túl szép, semmi extra, figyelmes volt, csendes.

De egy ilyen szövegről szerintem elküldött volna az anyámba!

2020. ápr. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

Ugy unom már a hülye kérdéseidet. A sziókától engem is kiráz a hideg, és az alfahím duma egyenesen taszít. Hidd el ha ezt mondanád, azt mondanám, hogy igen régóta várok már, de nem téged, és nemhogy sírnék hanem kacagnék egyet az unalomtól otthon hogy a gyk-s pasi 44 évesen nem tudja mi az hogy illem, udvariasság, és a masik tisztelése.


Szerinted ha valakinek lenézően azt mondod, mint egy menhelyi kiskutyának, hogy tudom hogy régóta vársz rám, már ne sírj, akkor repesni fog a boldogságtól? Hogy oh igen! Hidd el egy nagy Nem lenne.


Kb. az irományaid alapján kb. tudom melyik típusba tartozol. De ha tovább folytatgatnád akkor csak még jobban ezt fogom rólad gondolni. Iszonyat necc és taszító amiket írsz, hogy mit szólnánk hozzá ha ezt mondanád. Kezd már el unni magad és a kérdéseid, mert tényleg nagyon unalmas. Gyűjtöd a toplistához a rangsort és h*lyeségeket írsz? :D

Mert már mast nem tudok gondolni.


Szerintem többen unják már!

2020. ápr. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

33-as az alfahím fogalma nem az amit az ember hisz. Csak h*lyén van a köztudatban.


Az alfahím kb. olyan mint egy csöndes udvarias fiú, aki bizony megtudja védeni minden acsarkodas nélkül a szerettét, egy két szimpla szóval is vagy csak egy határozott de nem agresszív nézéssel.

2020. ápr. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
37-es és 38-as voltam.
2020. ápr. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Hát, ezért sem kapsz irodalmi Nobel-díjat...
2020. máj. 6. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!