Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek milyen ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek milyen ismerkedős szöveg tetszik, ha Tinderen, vagy hasonló ismerkedős oldalon írnak rátok?

Figyelt kérdés
Milyen a jó? Mikor törlöd azonnal a beszélgetést?

2018. febr. 2. 09:55
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
83%

Ne legyen túl nyomulos, ne valljon szerelmet tinderen valaki, akivel még nem is találkoztam, szexről se írjon.


Legyen érdeklödő, ne csak egy odavágott “szia mizu”. Bár lehet az én bajom is, de az ilyen sablon üzenetekre nem tudok válaszolni, mert mindig sablon beszélgetés sül ki belőle:D

2018. febr. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
83%

Amiből nem érzem azt, hogy a bemutatkozószövegem elolvasása és a képek megnézése nélkül is meg tudta volna írni az illető, 2 agysejttel.:D


Szánalmas az a sablonmennyiség, amit egyesek ott tolnak.

2018. febr. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem erről tök felesleges a lányokat kérdezni. Abban az adott helyzetben, az adott lánynak kell úgy megítélnie, hogy elég spontán, vicces és értelmes vagy, különben kuka. Sok sikert.
2018. febr. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
50%
Semmilyen nem tetszik nekik. Én mindig órákat töltöttem egy bemutatkozó levelek megírásával, hogy ne legyen sablonos, nyomulós, stb. Egy kezemen meg tudom számolni hányan írtak vissza.
2018. febr. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
73%

Erre a kérdésre én is kíváncsi lennék! Írtam már már minden félét, nyomulósat, kíváncsit, sablont, szépen megfogalmazottat, de egy kezemen meg tudnám számolni hány írt vissza. Még azt se hogy ,,bocs, de nem" :/


Amúgy meg ha tetszik valaki, de pl csak 1 képe van fönt, meg semmi bemutatkozó szöveg amin elindulhatnék, mi a tökömet írjak neki? Már nem azért...


30f

2018. febr. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
72%
Akkor fölösleges írni, úgyis üres belül.
2018. febr. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
73%

#5: Mert kb. a kutyát nem érdekel a szöveg. A kép dönt.


Kérdező: Ha az érdekel, hogy milyen szöveg fogja meg a lányokat, akkor ne a lányokat kérdezd. Kapsz pár túlidealizált választ és ennyi. Olyan férfit kérdezz, akinek sok lányt sikerült megfogni. Látni fogod, hogy aki jól néz ki, az még a leggagyibb szövegekkel is jól néz ki.

2018. febr. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
7#-Akkor akár elég egy ,,szia, mizu" szöveg is ugye? :/ Nem vagyok egy Brad pitt, de ronda se vagyok.
2018. febr. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
86%

Hát... Volt nekem Tinderen olyan matchem, hogy konkrétam imádkoztam, hogy matcheljünk, annyira tetszett a fiú. Erre rám írt egy szia, mizuval....


Azt hiszem, nagyjából akkor döntöttem el, hogy törlöm ezt a szart.


Nagyon el vagytok tévedve, ha azt hiszitek, hogy elég a kép. Én pl. azt untam meg a tinderben, hogy sok nagyon jó pasi olyan gyönyörű mélyrepülésbe kezd szimpátia terén, amint rám ír... Annyira igénytelen, gyakran helyesírási hibáktól hemzsegő undorító tucatüzeneteket szoktak küldeni, hogy tényleg gusztustalan. Talán ilyen lehet az, mikor egy gyönyörű nő elkezd iszonyatosan káromkodni... Ilyen illúzióromboló.


Én nem várom, hogy szórakoztassanak, a legkevésbé sem. De könyörgöm, ismerkedni vagyok ott. Ezért pedig megtettem mindent... Sok-sok kép, csatolt insta az általam csinált dolgokkal, az általam olvasott könyvekkel, amik nem csálé kortárs ponyvaregények, képek a hobbijaimról, műveimről, kisállataimról és egy leírás, ami összefoglalja, hogy kit keresek, mit tanulok, milyen lány vagyok, mit szeretek csinálni -már, amennyi kifért. Úgy gondolom, rám érdemes rám írni. És elvárom, hogy ez a rám írás táplálkozzon abból, amit gyakorlatilag az illető orra elé toltam. Bármilyen bunkó, ezek után nem vagyok hajlandó visszaírni egy gáz sablonüzenetre.


Én ismerkedni voltam ott. Nem megdugatni magam és nem bájcsevegni. Aki nem megy át ezen az első szűrőn, azzal nem éri meg számomra üzenetet váltani. Akár Brad Pitt, akár az Isten.

2018. febr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
21%

#8: Ha külső alapján bejössz a másik félnek, bőven elég. Volt olyan lány, akit láttam párszor, közös ismerősök mondták, hogy bejövök neki. Bejelöltem és csak annyit írtam, hogy: Szia, ismerkedünk? És ment a dolog.


#9: Tudod, hogy miért olyan üzeneteket küldenek? Mert általában ezzel is eredményt érnek el.

Amit magadról írtál, az szép volt addig, amíg az lett a vége, hogy rád érdemes írni, de válaszra sem méltatsz embereket.

2018. febr. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!