Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 5 éve vagyok a szeretője egz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 éve vagyok a szeretője egz férfinek, de most jött másik akivel megpróbálnám?

Figyelt kérdés

5 éve vagyok "együtt" egy férfivel akinek felesége és egy gyereke van.

Eddig senkim nem volt mellette, csak ő volt nekem. Az életem körülötte forgott, szó szerint. Egyszer "elhagyott" egy időre 55 kilóra lefogytam, teljesen kiborított.


Szerelmes vagyok belé, màshogyan ezt a megalázó kapcsolatot elvilseni nem lehetne. Úgy érzem, hogy ő is szeret, mert 5 éve tart már, egy férfinél is azért ez már idő. Másrészt eszembe jut néha, hogy a második diplomám megszerzésén dolgozok, saját házam van, sportos, igényes külsejű fiatal nő vagyok és nem ezt érdemlem.


Szerintetek lehet kiút egy új kapcsolat ebből?



2020. ápr. 10. 11:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ebből az a kiút, ha rendbe teszed magad lelkileg. Talán későn, de jobb most, mint soha!
2020. ápr. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
Az eszeden egyaltalan nem latszik meg hogy egyetemet vegeztel.
2020. ápr. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Lehet-e kiút?

Mint ahogy a jelenlegi helyzeted is a döntéseid miatt alakult ki, ugyanúgy változtatni is tudnál, ha akarnál.

2020. ápr. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Noren1989 ***** válasza:
100%
Pszichológus felkeresése, na az segítene.
2020. ápr. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
73%

Ha jött másik, akkor próbáld meg.

De ha 5 éve nem jön más, annak oka van... Akármit is "érdemelsz", valamiért nem vagy kelendő. Mindegy, miért, maga a tény a lényeg. Azt figyelembe véve hozd meg a döntéseidet.

Évek óta nem kellek a kutyának sem. Reggel felkeresett egy fickó, aki több korábbi nőjét is velem csalta, hogy esetleg a mostanit is, ha meg tudjuk oldani... Teszek magasról a hangzatos elvekre önbecsülésről vagy épp gerincről, én szr nő vagyok, ezért nem kellek a kutyának sem. A nagy büdös semminél pedig még ez is több. A nőjét nem fogom sajnálni - ezt sem -, nyilván lazán talál majd másik pasit magának, mint ahogy a legtöbb nő.

2020. ápr. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
39%
Látjátok nem férfitöbblet van és nem ezért nem jut sok férfinak társ, hanem egyszerűen vannak relatíve nagy számban olyan férfiak, akik egynél több nőt is befoglalnak.
2020. ápr. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Egy lány barátom ugyanezt csinálta. Ha jött egy másik férfi, azt elhajtotta, mert a szeretője majd elhagyja a családot.


Most 40 éves, 13 éven át volt szerető, most magányos, mert már a szeretőnek sem kell... Megérte biztos.

2020. ápr. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

6: [link]


Ezt éljük most is.

2020. ápr. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha van másik ha nincs hagyd ott hacsak nem erre vágysz, hogy valakinek az ágymelegítője legyél.


Ha normális párkapcsolatra vágysz akkor az első lépés az hogy legyél szabad, elérhető ami addig nem történik meg amíg szerető vagy.

2020. ápr. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fura életek vannak... És egyre durvábbak. Nem jó.
2020. ápr. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!