Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párom mellet bele szerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom mellet bele szerettem 1 másik férfiba, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
6 éve vagyok a jelenlegi párommal 4 éve együtt élünk. Nem akartam de bele szerettem 1 pasiba. Ő azt mondta nem érdekli h van párom akkoris engem akar és ha kell vár rám. A párom iránt sosem éreztem ilyen szerelmet.. fogalmam sincs mit tegyek.. Kötnek hozzá az emlékek a közös múlt és szeretem .. de erre a srácra viszont veszettül vagyok.. ti mit tennétek? A jelenlegi párommal nem mindig jó a kapcsolatunk már sajnos.. de eddig kitartottam. Viszont ez a másik srác messze is lakik sajnos..
2020. márc. 31. 08:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
"Viszont ez a másik srác messze is lakik sajnos.." te már eldöntötted mit tennél, ha lenne rá lehetőséged. A magam részéről én meg próbálnám rendbehozni a kapcsolatomat, nem kifelé kacsintgatnék. Ennyi erővel már szakíthatsz is.
2020. márc. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%

Úgy is totál el fog romlani ematt a kapcsolatod, ami mint hallom amúgy sem jó. Mi lenne ha kilépnél, nem a másik férfiért, hanem azért mert neked nem jó ebben a kapcsolatban?

Én nem tudom mit tennék, mert 6 évig sosem voltam együtt senkivel, de mivel eleve korábban szakítok, ha nem olyan jó a kapcsolat, gondolom most is szakítanék.

2020. márc. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%

Egyáltalán jelent még neked valamit a jelenlegi kapcsolatod? Ezt kellene letisztázni magadban elsőként. Utána csinálni bármit is.


Ha a másik srácot nem érdekli, hogy van párod, akkor nagyon esélyes, hogy csak dugni akar.

Ezt is vedd számításba, két szék közé esel.


Majd ne sírjál utána.

2020. márc. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Üljetek le, beszéljétek meg egymással a dolgot. Te készíts egy mérleget, mivel járna a váltás, pozitív/negatív oldalak figyelembe vétele.
2020. márc. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Rockarc ***** válasza:
57%

Mondanam, hogy a tudatos enedet vedd elo, de a helyesirasodbol kiindulva az sincs tul magas szinten. A masik srac sem fog sokaig kitartani melletted, hiaba a nagy szavak. Ellenben mar nalad is bezart a bazar, a jelenlegi parod mellett sem lesz mar jo. Tobbre vagysz, csak hianyzik hozza valami. Ettol meg lehet probalkozni, csak legyel tisztaban a kockazatokkal, hogy barmikor alakulhat maskeppen is.


44F

2020. márc. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
68%
Tartsd oda neki is! Idövel majd megunod ezt is.
2020. márc. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi ideje ismered az új srácot??? Nem elvakít a szerelem és behódolsz minden dumájának? Hány évesek vagytok (mindhárman)? Csak úgy beköpte, hogy várni fog? Mennyi ideig? Nem mondta ezt ki meggondolatlanul? Te pedig beveszed, mert jobban nyalizik?

A mostani pároddal menthetetlen a helyzet? Olyan hibáit látod, amit nem tudsz már tovább tolerálni? Hiba nélkül nincs ember!!!

Mérlegelj, aztán dönts. De jól dönts!!!

2020. márc. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
72%
Te már eldöntötted ezt magadban, de legyen benned annyi gerinc, hogy szakítasz, mielőtt belekezdesz az újba.
2020. márc. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
72%

Mondjuk én ha 6 évet vagyok valakivel és elméletileg "szeretem", akkor érzek magamban annyit, hogy megmondom neki, hogy mi a szitu, mert ez így tisztességes.


Ha csak nem maradsz mellette (nem fogsz, te már csak anyagi és egyéb dolgok miatt vagy vele, érzelmi szinten rég a másik sráccal vagy fejben) azonnal tálalj ki neki.

2020. márc. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
74%

Ha jól értem, akkor te most csak azért akarsz véget vetni a régi kapcsolatodnak mert a láthatáron van egy új kandúr jelölt... Viszont ha nem lenne, akkor kényelmesen ellennél. Gratula.

Emlékeztetlek, hogy ezzel az új hapsival sem lesz örök szerelem és mindent elsöprő vágy életed végéig. Most csak azért vagy megzavarodva ennyire iránta mert új a személy, és a helyzet is nagyon izgalmas. Továbbá a szavak amiket a férfi mondd még nem jelentenek semmit sem. Gondolom te is mondtad a jelenlegi párodnak, hogy "életem végéig szeretni foglak".. Na, ez is már elbukni látszik, hát mi a garancia, hogy hapsikában is örök szerelem lesz?! Ne légy ennyire naiv, könyörgöm... Én is voltam már ilyen szituban, aztán kicsit leszálltam a földre, elgondolkodtam, logikus érveket állítottam fel és rájöttem, hogy a kapcsolatomat kell megoldani és nem újba menekülni. Szerencsére nekünk sikerült megoldást találni.

2020. márc. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!