Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen indokkal írjak neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen indokkal írjak neki?

Figyelt kérdés
Mostanság elég sokszor eszembe jut az első szerelmem, akibe 10 éve, még általános iskola végén szerettem bele, de sajnos akkor nem lett semmi. Most meg azon kattog az agyam hogy de jó lenne megpróbálni megint. Megtaláltam Facebookon, de nem tudom milyen indokkal írhatnék neki hogy ne tiltson le azonnal. Van valakinek bármi értelmes ötlete?

2020. ápr. 11. 22:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia, emlékszel még rám? Általánosban egy osztályba jártunk.
2020. ápr. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, ha ráírsz akkor lefog esni neki hogy azért mert tetszik nejed, akármivel is írsz rá. Ebben az esetben: Szia! Épp feldogott téged a facebook. Egy általánosba jártunk, mindig is szimpatikus voltál. Emlékszel rám?

Aztán kérdezd meg tôle hogy :Mi van veled?

A beszélgetés majd jönni fog magától de ha gondolod kérdezd meg tôle konkrétan hogy nem e szeretne ismerkedni:)

2020. ápr. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!