Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen indokkal írjak rá egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen indokkal írjak rá egy lányra akivel középsuli óta nem találkoztam és nem is nagyon beszéltünk akkor sem?

Figyelt kérdés
Ennek már több mint 2 éve, akkor nagyon bele voltam esve de nem mertem közeledni hozzá, addig jutottam hogy Facen visszaigazolt. Mostanra viszont mr szereztem önbizalmat, és mivel egyedülálló és még mindig annyira vonzó mint volt, szeretnék próbálkozni nála de fogalmam sincs mit írhatnék neki hogy ne legyen balfék de túl nyomulós se. A legtöbbet szeretném kihozni a dologból mert még mindig nagyon odavagyok érte. Köszi ha segítetek.

2017. aug. 10. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell indok, miért kell játszma? Miért nem lehet őszintén megírni, hogy rég beszéltetek de kíváncsi vagy, mi lett vele és szícesen elhívnád egy gumibogyószörpre valahova?

22/L

2017. aug. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
#1-esnél a pont, ehhez nincs mit hozzátenni. Ebből a kérdésből viszont látszik, hogy még mindig nincs elég önbizalmad. Sorry.
2017. aug. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kerdezd meg hogy alakult a sorsa a gimi ota. Ez teljesen termeszetes dolog, nem kell indok ra, h erdeklodj a regi pajtasok irant. Kepzeld el mit irnal egy regi fiu baratodnak - azt ird neki is, csak eggyel tobb szmajlival. :) Beszeltek arrol mit csinaltok most, mik a tervek, szidjatok a neptunt. Kicsit nosztalgiaztok, kibeszelitek a tanarokat, az ismeroseiteket, infot csereltek. Megkerdezed tole h hallotta-e mi van a Pistaekkal, o azt mondja nem, te elmondod, o meg azt mondja erre huha! A tobbi mar megy magatol. Sok sikert!
2017. aug. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A barátaiddal hogyan szoktál beszélgetni?

Szerintem az a kulcs, hogy nem szabad túlmisztifikálni a párkapcsolatot/nőt, csak természetesnek, nyitottnak kell maradni.


21/L

2017. aug. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Engem most keresett meg egy régi szerelmem, 12 éve nem beszéltünk. :D

Először facen ismerősök lettünk, aztán jöttek mentek a likeok, aztán írt, hogy mi újság velem azóta, utána telefonáltunk is. Nagyon örültem neki, jó volt hallani a hangját, és beszélgetni, nevetgélni vele, jól esett, hogy eszébe jutottam.

Ne parázd túl, kb az első 5 percben le kell tudnod vonni, hogy örül-e neked, vagy flegmázik.

Ahhoz mérten folytasd vagy épp ne folytasd a társalgást.

2017. aug. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!