Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnék megjavulni, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék megjavulni, és elfejetni a dolgot?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, 2hetente egyszer összeveszek a párommal, ilyen pánikszerű roham jön rám, mióta megláttam egyszer,hogy beszélt az exével. (Képernyőfotón) De nem írt neki vissza, azóta sem. Állítólag az exe kérdezte,hogy van mit csinál stb és nekem ez rosszul esett, azóta vannak ilyen düh rohamaim felé,hogy kivel beszéltél, mit csinálsz, heti szinten is.

Ő állítása szerint engem szeret, szeret velem lenni, sőt még a szex is nagyon jó, jól érzi magát velem. Ezt rengetegszer elmondtam nekem. Én csak neki kellek.

Szerintetek hagyjak rá a hülye gyerekes féltékeny kitöréseimre? Nem fog hosszútávon jóra vezetni a dolog.



2020. ápr. 15. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten jogosan akadtál ki, de mondtad, hogy nem ír neki vissza, meg abbahagyta a beszélgetést. Ha ez így van tényleg, akkor el kell felejteni ezt a semmiséget.
2020. ápr. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Semmi okod ezekre a kitörésekre, akkor ne csináld. Gondold át, hogy saját magad, őt és a kapcsolatotokat teszed tönkre vele. Ezzel nem közelebb húzod, hanem eltaszítod magadtól!
2020. ápr. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!