Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez előnyös ismerkedésnél vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez előnyös ismerkedésnél vagy inkább hátrány egy fiatal nőnél?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok.

Saját kertesházam és egy jobb kategóriásnak számító autóm van.

Diplomás vagyok, de ezzel a szakmával nem keresem magam halálra.


Nekem nem szempont hogy a férfi aki nekem bejön milyen anyagi háttérrel rendelkezik.

Ti örülnétek ha egy ilyen lánnyal jönnétek össze? Hogy már a ház, egy autó megvan lehet másra költeni, másra félretenni? Vagy ez inkább feszélyezne ha ezt nem te hozod a kapcsolatba/nem a kapcdolat alatt szerzitek meg?



2020. máj. 3. 22:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
29%

Nekem kifejezetten tetszene,de én csak szeretőt keresek.

Szerintem előnyös mindenkinek hogy van lakás, autó.

2020. máj. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
A vagyon nem minden. Sok függne attól is, hogy mennyire jövünk be egymásnak, mennyire egyforma az értékrendünk, jövőképünk stb. Különösebben nem érdekelne az adott nő vagyoni háttere, inkább az, hogy vannak-e pl. céljai, és tesz-e ezek megvalósításáért.
2020. máj. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem - de majd rajossz- csakis a hasonlo kaliberu pasikkal fogsz jol jarni. A legtobb him egyed nem igazan erzi magat ferfinak ha a no szakmailag (ami egy ferfi privilegiuma, hisz ez az egyetlen onmegvalosithato terulet) lepipalja.

Tisztelet a kivetelnek, es ismerek is ilyet, de olyat is ahol a no jobban keres, jobb munkaja van, ott a legtobb pasi ha nincs a helyzet magaslatan kb sehol nincs, plusz meg depis is...

Olyanra is lattam peldat, hogy szereti, imadja feleseget, de annyira nincs onbizalma mivel szakmailag sehol nincs hozza kepest, hogy mar mar depresszios.

Ugyhogy mindenre van pelda.

2020. máj. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
5%

Nem zavarna.

Hiába tied, nem te dolgoztàl meg érte, így nem a te èrdemed.

Ha mégis te kerested meg az árát akkor zavarna, de nagyon.

2020. máj. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
86%

A férfiak kevésbé nézik a nő anyagi helyzetét, szóval sokadlagos szempont a dolog. Természetesen, ha amúgy bejössz az illetőnek, jó eséllyel előny, mert nem 0-ról kell építeni a dolgokat. Nekem pl. előny lenne, de ha odaköltöznék, akkor fizetném az összes házzal kapcsolatos dolgot.


#3: Nőjünk ki ebből a pár éve felhagyott dologból. A huszonéves korosztályra egyáltalán nem jellemző már ez.

2020. máj. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
88%
Előnyös? mindenképp, hátrányos? semmikép. De igazából nem számít. Milyen kocsid van amúgy?
2020. máj. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
50%

5. Nem tudom hova sorolsz engem, de en a 20-as, 30-asokrol beszelek, komoly kapcsolat eseten.

A tiniknel nemtudom mivan. Teny.

2020. máj. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
81%

Rövid távon irreleváns. Addig, amíg a pénzügyeinket külön intézzük, nekem majdnem mindegy, hogy saját házad és kocsid van, vagy albérletben laksz, és lízingelsz egyet. Hosszútávon pedig attól függ, hogy mennyire ragaszkodsz az ingatlanodhoz, illetve mennyi beleszólást engedsz a másiknak. Az, hogy "máshol nem vagyok hajlandó élni, de ezt a házat pedig nem vagyok hajlandó senki kedvéért átalakítani", feltehetően nem járható út, de ez már elsősorban a te kompromisszumkészségeden múlna.

De ugyanúgy ahogy egy ígéretesnek tűnő kezdés után ez nem tántorítana el, csak emiatt nem színlelnék kapcsolatot, ha nem volnál szimpatikus.

2020. máj. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavarna, sőt elég pozitív dolog akár te dolgoztál meg érte akár nem. Sokkal könnyebb közös életet kezdeni ha már van hol és nem kell ezzel foglalkozni, hanem magunkra tudjuk költeni a pénzünket, ahelyett hogy a fele fizetésünk albérletre menne vagy hogy ilyen olyan hitelt vegyünk fel egy házra
2020. máj. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
58%
A kocsi pozitiv, a haz semleges 22f en osszekoltozesnel a sajat kecom preferalnam szoval abbol igy vita lehet. De az is megoldhato egy normalis kapcsolatban.
2020. máj. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!