Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok, Mi előnyös/hátr...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, Mi előnyös/hátrányos bennem?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és 160cm magas.Szoktam káromkodni.Kedves vagyok másokkal,nem szeretek verekedni.Szeretem az alacsonyabb caajokat.Kicsit bejön a szemüveg vagy a fogszabályzó.Nem baj ha kicsit duci a csajha akivel járok.Nem nagyon érdekell a nagy mell,fenák vagy a szex.Nem tartom magam jóképűnek,de küldök egy linket [link] A fogaim kicsit elmaradtak,most fog kihullni az utolsó tejfogam.Nagyon jó a hallásom/látásom.

2015. okt. 4. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs veled semmi baj csak légy magabiztos és ad magad enyi
2015. okt. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
csak azt tudom mondani mint az első válaszoló légy magabiztos és önmagad. amúgy szerintem nincs veled semmi baj
2015. okt. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

így van, légy önmagad. Ha van olyan amit nem tudsz elfogadni magadban vagy magadon és tudsz rajta változtatni, pl sport ilyesmik akkor tegyél érte és meglátod milyen sikerélményed lesz.


Ha nem tudsz rajta változtatni mert nem lehet, pl a mutatóujjad ugyanolyan hosszú mint a középső (csak hogy egy hülye példát mondjak :)) akkor azt meg fogadd el úgy ahogy van. :)

2015. okt. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az ujjaimat tudom változtatni folyamatos ropogtatással:-)
2015. okt. 4. 22:34
 5/6 anonim ***** válasza:
14 évesen még ráérsz. Amúgy szerintem normálisan nézel ki, szóval innentől már csak a beszédkészség, fellépés számít. Bár én korainak tartom a csajozást.
2015. okt. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Rozsda~RUST ***** válasza:
Így a képet elnézve nem nézel ki 14 évesnek , szerintem nem csak a fogaid maradtak el.
2016. jún. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!