Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek számít a korkülönb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek számít a korkülönbség?

Figyelt kérdés
32 éves férfi vagyok és egy 41 éves elvált hölggyel van alakulóban egy kapcsolatom csak nem tudom mennyire lenne zavaró ez a 9 majdnem 10 év. Két gyereke van, nekem nincs gyerek soha nem voltam nős, testvérem sincs. A baj az hogy sokan megszólják az embert ha nála idősebb nővel van együtt főleg ha még gyerek is van és valahol én is azt érzem hogy ezért sok kritikát fogok kapni az ismerőseim körében. De ez az én életem én döntésem hogy mit is teszek. Sajnos anyámnak nem ez az elképzelése mert szeretne unokát és egy hozzám illő hölgyet de én úgy érzem most találtam meg az igazit. Hiába keresgéltem a saját korosztályomban valahogy nem igazán volt szerencsém. Várom a véleményeket
2020. máj. 9. 22:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Ha mindketten úgy gondoljátok hogy fog működni a dolog, akkor hajrá. Másokkal meg nem kell foglalkozni.
2020. máj. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

Nekem ez kicsit soknak tűnik, de hát nem vagyunk egyformák, működhet simán. Az apukám második felesége 8 évvel idősebb, 30 éve együtt vannak.

Itt az a kérdés, hogy te szeretnél-e gyereket, mert gondolom a hölgy már nem.


33N

2020. máj. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
23%
Egyáltalán nincs baj a korkülönbséggel. Sőt ha jól tartja magát a nő, csinos akkor meg fel se tűnik senkinek.
2020. máj. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mekkora a két gyerek?
2020. máj. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
46%
Nem sok. Egyidős vagyok veled, volt már 25 évesen 36 éves barátnőm is. Az összes nálam 4-5 évvel volt idősebb, ezt a 11-et anno leszámítva. 🙃 Az a fontos, hogy ti mit akartok, ki nem tojja le a környezetet? Az emberek mindig jobban tudnák más életét menedzselni, mint a sajátjukat...
2020. máj. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen korban mindegy a korkülönbség már. Két középkorú ember. Ekkora korkülönbség csak akkor problémás ha mondjuk egy 15 éves van együtt egy 25-26 évessel
2020. máj. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%
Nem számít ha boldogok vagytok.
2020. máj. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%
És te nem is akarsz saját gyereket?
2020. máj. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
23%
Ne másokkal foglalkozzál. Ha a gondolkodásotok, világnézetek...megegyezik, akkor más nem számít. Főleg más véleménye.
2020. máj. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
63%
Többiekkel egyet értve, ne foglalkozz a környezettel. Ha te úgy érzed ő az igazi, akkor mások véleménye ne érdekeljen. Én 24 éves lány vagyok a párom 37 éves. (nem sugardaddy ) Kaptunk már elég sok hideget de ez semmiben nem gátolt meg minket. Szeretjük egymást. Hajrá nektek <3
2020. máj. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!