Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az első együttlétlétnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első együttlétlétnél lekapcsoltátok a lámpát?

Figyelt kérdés
Mennyire voltatok magabiztosak? Megbeszéltétek előtte, hogy mikor csináljátok?

2020. máj. 12. 00:28
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsi, átírta a telefon. Együttlétnél* akartam írni
2020. máj. 12. 00:29
 2/10 A kérdező kommentje:
Lemaradt az is a kérdésből, hogy takaró alatt csináltátok, vagy nem voltatok szégyenlősek
2020. máj. 12. 00:30
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem es a takarot se hiszem, nem emlekszem igazabol. Takaroval szexelni amugy sincs ertelme, mert hat csak a hatat takarja annak, aki felul van.
2020. máj. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Nem kapcsoltuk le, viszont nem is egy erős, közvetlen felénk irányuló izzó ment (egy hosszúkás szobáról van szó, melynek egyik végében volt az ágy, másikban a falilámpa). Nem takaróztunk be. Én rohadt szégyenlős voltam, a lány sem volt túl oldott alapból. Elsőre bénák voltunk, csak későbbi alkalmaknál tudtunk felengedni. Nem beszéltük meg előre, de egyértelmű volt, hogy szexelni fogunk.
2020. máj. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen világosban, nem takaró alatt. Egyáltalán nem vagyok szégyenlős, sosem volt ezzel problémám.
2020. máj. 12. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Nem vagyunk még rokkantak, a bőrünk sem lóg, nem is öreg a bőrünk...nem volt reflektorfény de mindent látni lehetett.
2020. máj. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%

Fényes nappal egy jól bevilágított szobában történt, nem igazán számított a lámpa fényviszonyokat tekintve. A kanapén voltunk, nem volt a közelünkben takaró.

Nem volt kimondva, hogy akkor most majd szexelni fogunk, de azért elég egyértelmű volt, hogy ez lesz a program. "Filmezni" mentem át hozzá, ezt azért elég nehéz félreérteni.

Tudtam, hogy tetszem neki és vonzónak talál, így nem volt okom szégyenlősködni. Ahogy én is eléggé rá voltam indulva, tehát neki sem volt mi miatt aggódnia. Nem azt mondom, nyilván egy ilyen szituációban az ember még megilletődik és kicsit bizonytalan, de nagyjából addig tartott ez a kis visszafogottság, amíg hozzám nem ért és meg nem csókolt, onnantól kezdve már kissé elszaladt velünk a ló, nem volt lehetőség gondolkodni :)


A szex akkor jó, ha mindenki felszabadult, megbízik a párjában, nem szégyenlősködik és nem takargatja magát. Szex közben senki sem azt nézi, hogy mennyire lóg a cicid vagy netalán a hasad, hány striád van a combodon vagy milyen arcot vágsz orgazmus közben.

2020. máj. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%

Este volt, randi végén (meg közben is) kérdezte, hogy nála alszok-e. Sejtettem, hogy nem azt akarja, hogy teszteljem, kényelmes-e a matrac.

A lámpára nem emlékszek. Nem volt full világos, de szerintem sötét sem. Volt a szobában egy állólámpa, sokszor egyébként is azt kapcsolta fel a nagy helyett, talán az világított valamennyire. Nyár volt, meleg, biztos nem volt rajtunk takaró.

Én nem voltam túl magabiztos, mert nem volt nagy rutinom, ő annál inkább.

2020. máj. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
32%
A lagzinkról hazaérve beszélgettünk órákig, aztán átalakult a beszélgetés. Hajnal volt, nem égett a lámpa, de már világos volt. Takaró nem volt a közelben, a nappali szőnyegén estünk egymásnak. 😄
2020. máj. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%
Lementünk a nyaralójukba, első együttalvás a jelenlegi (remélem utolsó) párommal. Már az autóban időnként úgy értem hozzá míg vezetett, hogy biztos volt a kimenetel. Kicsit aggódtam a fény miatt, de ahogy beértünk a házba mihelyt megtaláltam az ebédlőasztalt odajött és hátra döntött, annyira tetszett a határozottsága, hogy meg is feledkeztem minden fenntartásomról.:)
2020. máj. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!