Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy lányba már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy lányba már az első randi után, majd leallitott, hogy neki ez túl gyors, nem biztos a dologban es szerinte tul sokat akarok. Van eselyem javitani?

Figyelt kérdés
egyszer talalkoztunk, aztan sokat beszélgettünk, teljesen elvarázsolt. aztan tudtara adtam h nagyon jol éreztem magam vele es szeretnek meg vele talalkozni. ezutan kicsit passzivabb lett, mondvan h o nem tusja
2020. ápr. 17. 17:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%

Egy megoldás van, behúzod a kéziféket és hagysz neki teret és időt. Ha ez sem segít, fogadd el hogy vége és ne erőszakoskodj. Legközelebb figyelj arra hogy ne legyél ennyire tapadós és fojtogató, hiába kedvelsz nagyon valakit.


Lehet amúgy az is simán hogy nem jött be neki a randi és azért lépett vissza, de ettől még valószínűleg nem hiába mondta hogy sok volt ahogy viselkedtél.

2020. ápr. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

véletlen elküldtem a kerdest...


szoval h o meg nem tudja es ne kapkodjunk, beszelgessunk csak es majd jön... ezutan érezhetően passzivabb lett, de beszélgettünk tovabbra is, majd felhoztam neki egy randi lehetoseget (en hulye) es hasonlo reakcio, beszeljunk ritkabban, mert bizony en tul sokat akarok amit o nem szeretne. erre kicsit szamonkerobb stilusban hozzatettem h megis hogy akar ismerkedni ha nem talalkozunk stb.


azota szunetel a kommunikáció, félek hogy elvesztettem. tul eroszakos voltam, pedig nem akartam az lenni. van barmi járható út, hogy kozelebb keruljek hozza? nem akarom most keresni egy darabig hogy lehiggadjunk, bár én folyton ra gondolok.

2020. ápr. 17. 17:15
 3/26 A kérdező kommentje:
köszi a választ. nagyon amatőr dolog volt részemről, éreztem hogy nincs kesz a dolog es megis a eroltettem, annyira lelkes voltam. gyötör a bűntudat
2020. ápr. 17. 17:17
 4/26 A kérdező kommentje:

mindig kitartó voltam a lányokkal es nem ilyen nyomulos, nem értem hogy miert viselkedtem így...


várjam meg hogy o keressen, vagy kerjek bocsanatot tole es probaljak óvatosan kommunikalni? bár ezt a büszkeségem nem engedne es amugy sem lenne őszinte azt hiszem es ezt o is tudja

2020. ápr. 17. 17:23
 5/26 anonim ***** válasza:
97%
Ne áltasd magad, nem a tempón van a hangsúly, hanem mert nem jöttél be neki...ez felejtős sajnos! Amúgy meg nem is ismered, tehát ez nem szerelem.
2020. ápr. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
87%

Az, hogy letilt csak ugy, annak oka van. Nem a tempo a hibas...

Hagyd a csajt, folos...

2020. ápr. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem azzal nem rohantad le őt, hogy még szeretnél vele találkozni, ennél finomabban és kulturáltabban nem hinném, hogy a tudtára lehetne adni a dolgokat. Én ezt nem nevezném tapadós hozzáállásnak, ha akarsz a másiktól valamit, akkor szerintem az a minimum, hogy utalsz arra, hogy szeretnél folytatást. Nekem az az érzésem, hogy a lány kibúvót keres (vagy nem jöttél be neki, vagy valaki más is a képbe került nála), az pedig egyenesen hülyeség, hogy beszélgessetek ritkábban. Hogyan ismerd meg őt, ha nem beszélgettek? Jól tetted, hogy "beolvastál" neki, ne alázkodj meg, nem ér annyit az egész. Nem hinném, hogy a leírtak alapján erőszakos lettél volna, vagy bármiért is okolnod kellene magad, végső soron ő volt az, aki maszatolt, ahelyett, hogy egyértelmű választ adott volna. Szerintem azzal sem követtél volna el bűnt, ha közlöd vele, hogy mondja meg egyértelműen, hogy mit akar, az óvodás szintű játszadozást meg felejtse el, hogy beszélgessetek ritkábban, mert ez így játszmázás és a felelősség kikerülése a részéről. Ne legyen bűntudatod, mert nem követtél el semmi rosszat. A legnagyobb probléma az egész üggyel az, hogy ő is úgy alakította a dolgokat, hogy neked legyen bűntudatod, holott teljesen normális módon viselkedtél vele, csak éppen ő gyáva ahhoz, hogy őszinte legyen. Egy ilyen lány miatt felesleges bánkódnod, nem ér annyit az egész, hogy magadat hibáztasd. Nem érdemelt meg téged, találsz majd egy normálisat, aki nem fog így játszmázni.
2020. ápr. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
valóban lehet h be sem jottem neki, igy azért kicsit maskepp fest a dolog
2020. ápr. 17. 17:44
 9/26 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2020. ápr. 17. 17:46
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem érdekled, és így akart kibúvót keresni. Nem kár érte, ezt nőként írom.
2020. ápr. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!