Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kezdek beleszeretni egy nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek beleszeretni egy nálam 20 évvel idősebb férfiba. Én 41 vagyok. Mit csináljak? Nagyon félek. Úgy néz ki, én is rokonszenves vagyok neki. Mindketten elváltak vagyunk.

Figyelt kérdés
2020. máj. 20. 20:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Mitől félsz nagyon? Mondjuk a szex már nem biztos, hogy olyan lesz vele, amilyenre vágysz...
2020. máj. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azért jóval idősebb. Külsőre annyira nem is vonz, de belül nagyon. Kb úgy érzem, mindig ilyen férfit kerestem. Nehéz.
2020. máj. 20. 20:44
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Döntsd el,hogy szeretnél-e Vele tovább ismerkedni vagy sem. Ha szimpatikus, adj egy esélyt a további ismerkedésnek. Tudom magamról,hogy negyvenesként nem könnyű olyan párt/partnert találni aki szimpatikus. Hagyd a korkülönbséget, nincs jelentősége. Se a +-nak, se a -nak, ha az lenne.
2020. máj. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
11%

Most úgy teljesen őszintén... mi a francot akarhat egy 41 éves egy 61 évestől?? Legalább jó nyugdíja van az öregnek??!

Szánalmas....

2020. máj. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

#4 61 évesnek még nincs nyugdíja...

Kérdező, ha kölcsönös a szinpátia, mindketten függetlenek vagytok, akkor mi a gond? Nem kell mindent túlagyalni. Esetleg a szex terén valóban lehet majd gond.

2020. máj. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%
Szex terén lehet egy ötvenessel is gond. A kérdező 41 éves. Nem biztos,hogy előtérbe helyezi a mindennapos szexet, és azért ne húzzunk már le egy 61 éves pasit, főleg ha jól tartja magát.
2020. máj. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#6 61 éves férfival nincs tapasztalatom, de azzal igen, hogy 40 felett mennyire meg tud indulni a libidó egy nőnél :D
2020. máj. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

7. Ez full kamu, mítosz. A 40-es nők is kívánhatják a szexet, de egész életükben legjobban huszonévesen kívánják a nők is, aztán hanyatlik folyamatosan náluk is.


[link]


-Viagrát, potencianövelőt bárki tud használni. De az én nagypapám is azt mondta, hogy saját magától kb 65 éves koráig állt fel a farka.

2020. máj. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
#8 Ne akard már nekem megmagyarázni :D 40-es nő vagyok, saját tapasztalat alapján írtam. Soha nem kívántam ennyire a szexet mint az utóbbi években. Még huszas, harmincas éveimben sem. Más nőtől is olvastam ezt, tehát nem is vagyok ezzel egyedül.
2020. máj. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#8 A huszas éveimben a szex sokadrangú volt a listámon. Ezért is mentem hozzá egy olyan férfihoz, akivel nem volt jó, de hát ő volt az első meg az egyetlen, szerettem, úgy voltam vele, ez van. Még sugallta is felém néha, hogy enyhén frigid vagyok.

A harmincas éveim közepén kezdett bedurranni a dolog. Ott is hagytam a francba, mert nem akartam megcsalni. Én, az ártatlan, szűzies természetű nő szexkpacsolatban gondolkodtam. És egy olyan párt találtam akivel szinte mindent kipróbáltunk, bdsm stb

Most 42 vagyok és imádom csinálni, jó szégyentelenül. A huszas éveimben ezt elképzelni sem tudtam volna.

2020. máj. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!