Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ma reggel belvaros kitchen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma reggel belvaros kitchen nevü reggeliző hely,a lany piros felső fekete haj és nadrág,Hihetetlen gyönyörű pont az esetleg ,mennyi az esélye h találkozhassak és összejöjjek vele?!?

Figyelt kérdés
Latni is elég,olyan gyönyörű bár cigarettát szív és okostwlefont nyomogat,de gyönyörű volt!
2020. máj. 28. 07:36
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
50%
2020. máj. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
93%
Menj oda holnap is,hátha törzsvendég.
2020. máj. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
100%

0%.

Az írásod alapján már most borítékolható, hogy nem mered leszólítani; ha esetleg valami ürüggyel mégis, akkor is el fogod baltázni.

2020. máj. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 A kérdező kommentje:
Leszólitottam voltam mert második kanyarra összefutottam vele,de Csak nyomogat megszállottan az okostwlefont velem is így benne így kezelne?'?két nyomogat kozott egy kis helo mi van,hely telo?!?
2020. máj. 28. 09:05
 5/58 anonim ***** válasza:
97%

Mekkora tragédia, hogy telefont nyomogat...


Lehet épp valami fontosat keresett, beszélt valakivel.


Miért tette volna le a telefont, ha épp nem beszélgetett senkivel?


De az is lehet, hogy pont azért telefonozott, hogy békén hagyják.

2020. máj. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
96%

Abból kiindulva, hogy - amint írod:

"Leszólítottam voltam, mert... velem is így benne így kezelne?'?két nyomogat kozott egy kis helo..." - biztos, hogy fütyül rád.

2020. máj. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
97%
Nem igazán értem amit írsz... vagyis de. Teljesen zavaros és összeszedetlen. Ezért nem beszélt veled.
2020. máj. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 A kérdező kommentje:
Itt mindenki zavargott ír...egy ártatlan szimpatikus kérdés után,többi vártam a gyks használóktól többi megértést esetleg szimpatiát...nem először csalódtam
2020. máj. 28. 09:45
 9/58 anonim ***** válasza:
96%
Ha mész az úton, és a többi kocsi veled szembe halad, akkor valószínűleg te mész rossz irányba.
2020. máj. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
97%

Nő vagyok. Tegyük fel, hogy épp ülök egy padon, és valami fontos dolgot beszélek meg a barátommal chaten (mert simán lehet, hogy a lánynak is van párkapcsolata)


Rá figyelek, vele beszélgetek, így nyilván nem fordítok nagy figyelmet a környezetemre.


Mit kéne csinálnom? Két percenként felnézni, és leszólítani a legközelebbi járókelőt, hogy "hé, véletlenül nem vagyok szimpi neked?"


Mert nem értem, mi az elvárásod.

2020. máj. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!