Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ma reggel belvaros kitchen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma reggel belvaros kitchen nevü reggeliző hely,a lany piros felső fekete haj és nadrág,Hihetetlen gyönyörű pont az esetleg ,mennyi az esélye h találkozhassak és összejöjjek vele?!?

Figyelt kérdés
Latni is elég,olyan gyönyörű bár cigarettát szív és okostwlefont nyomogat,de gyönyörű volt!
2020. máj. 28. 07:36
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
100%

"Cigerettát is szív, meg okostelefont nyomogat".


A lényeg, hogy szép.

2020. máj. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
97%

Tisztelt Kérdező!

Te nem vagy magyar, vagy idegbefolyásoltság alatt vagy?

Olvasd csak, mit írtál megint:

"Itt mindenki zavargott ír ..., többi vártam a gyks használóktól többi megértést...".

2020. máj. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 A kérdező kommentje:

Magyar vagyok a problema h szóátalakíró rendszer van telón amit nem tudok kezelni....

Sajnalomh az "élő szó presszóba"egyre kevesebben járnak ismerkedni;)

2020. máj. 28. 11:11
 14/58 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsold ki, vagy írd át utólag, mert így nagyon gyatra.


Amúgy lehet ismerkeni ott, nyilván járnak is, de nem mindenki ismerkedik aki odamegy. Mint mondtam, lehet van párja, vagy szimplán nem érdekled.


Ha feltűntél volna neki, akkor nem is telefonozott volna.

2020. máj. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
100%

"Leszólitottam voltam mert második kanyarra összefutottam vele,de Csak nyomogat megszállottan az okostwlefont velem is így benne így kezelne?'?két nyomogat kozott egy kis helo mi van,hely telo?!?"


Jó kifogás. Attól még, hogy telefonozik, nem lesz süket.


Simán csak nem mertél odamenni :D

2020. máj. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 A kérdező kommentje:
Lehet,amugy az ilyen "rejtett szegletek"vonzanak h akkor eljátsza nem értelmezem akár valóságosan,de a tudattalanjába vmit elhelyezek amit később előhoz,vagy nem....mindenesetre izgat...
2020. máj. 28. 11:31
 17/58 A kérdező kommentje:
Nem értelmezem jav nagyon csinos kis féleség cuki csaj volt!
2020. máj. 28. 11:33
 18/58 anonim ***** válasza:
99%

"a tudattalanjába vmit elhelyezek amit később előhoz"


Ja, meglát, és arra gondol: "már megint itt ólálkodik ez a paraszt"

2020. máj. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 A kérdező kommentje:
13-14éve ott járkálok,ott van a munkahelyem...vagy kettősállampolgár,ittis ottis...
2020. máj. 28. 11:42
 20/58 A kérdező kommentje:
A szín-tézist nem értem:fekete nadrág(+haj) piros női öltöny erre ki mint asszociál?!?
2020. máj. 28. 11:44
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!