Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnék elengedni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék elengedni egy lányt?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy lányba, ő viszont nem viszonozza az érzéseimet, nekem meg ez nagy lelki fájdalmat okoz.


Most nem láttam már vagy 5 napja, és úgy érzem hogy sikerült nagyjából elengednem a felé táplált érzéseimet, de a gondolataimban még ott van, sokat gondolok rá.

Attól félek, hogyha megint látom, megint előjönnek ezek a rossz érzések. Nem tudom mit kéne csinálnom.

Próbáljam meg elkerülni?

A legjobb az lenne, ha a gondolataimban sem lenne ott!


Köszönöm a segítséget.


2020. máj. 28. 17:34
 1/9 anonim válasza:

Sajnos ha újra látod őt, valószínűleg ismét felerősödnek benned az érzések iránta. Ha tényleg minden kétséget kizáróan nem akar tőled semmit, akkor a legjobb, ha elkerülöd a lányt.

Elég pocsékul fogod magad érezni egy darabig,de a legfontosabb, hogy ez tök normális, ne próbáld direkt elnyomni az érzést, mintha nem szabadna ezt érezned. Engedd meg magadnak, hogy így érezz most.

Emellett próbálj olyan tevékenységekkel foglalkozni, amiről tudod, hogy leköt vagy felvidít. Keress tudatosan ilyen dolgokat. Próbálj arra is koncentrálni, hogy figyelj magadra és a testedre, tehát feküdj le időben, aludj eleget, figyelj arra mit eszel,és minden nap mozdulj ki, mozogj.

2020. máj. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm.
2020. máj. 28. 18:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha van nálad valami, ami rá emlékeztet - tüntesd el. Foglald el magad mással, lehetőleg ne gondolj rá, hessegesd el a gondolatot felőle, gyorsan foglald el magad (pl. fejts keresztrejtvényt, az lefoglal).
2020. máj. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi, veletek is előfordult már hasonló? Ilyen mindenkivel előfordul élete során?
2020. máj. 28. 18:33
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Öt nap?! Majd amikor már több mint két éve nem látsz valakit de még mindig fáj a hiánya, szó szerint fizikai fájdalmat érzel annyira hiányzik...az lesz ám igazán a lelki fájdalom...
2020. máj. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ilyenben volt részed, kedves utolsó?
2020. máj. 28. 19:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. máj. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem 6 éve tart ez az állapot,amit az utolsó írt. Persze, próbálkoztam minden erőmmel elfelejteni, volt, amikor azt hittem sikerült, voltam másokkal, voltak hosszabb-rövidebb kapcsolataim,de most már úgy érzem, hogy ez sosem fog változni, mindig is ő lesz az a személy, akit szeretni fogok, soha senkit nem fogok már úgy szeretni. Januárban találkoztunk, vágyunk mindketten egymásra,de ő az eszére hallgat, eldöntötte, hogy nem lenne értelme újra találkozgatnunk,nem vezetne sehova. Mindezt úgy, hogy közben csókolt és ő is akart. Na, ezzel együtt élni kínszenvedés, pedig muszáj lesz, mert még csak 28 éves vagyok. Senkinek nem kívánom ezt, soha.
2020. máj. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, nagyon szomorúak ezek a dolgok, köszönöm hogy megoszottad.
2020. máj. 29. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!