Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha már 6x megcsaltak és újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már 6x megcsaltak és újra sikerült találnom egy lányt akit NAGYON Szeretek 10 hónapja lassan, de nem végtelenül féltem és nem akarom elengedni táborba meg ilyen helyekre főleg nem egyedül akkor ezzel mit tudok kezdeni magamban?

Figyelt kérdés
Vagy ez egyáltalán normális hogy így viselkedek vele? Rémesen féltékeny is vagyok mindenre. De szerencsére nem zavarja meg magamba zárom amennyire tudom.
2013. jan. 23. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
ha ennyiszer csaltak meg akkor annak valami oka van
2013. jan. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek akik melletted vannak, szabad emberek, egyik sem a tulajdonod, és egyiken sincs jogod uralkodni-ha mnd ez számodra valamit.
2013. jan. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Mindig szánalmasnak tartottam amikor egy kapcsolatban olyan problémák vannak, hogy "elengedni". Engedélyt kell kérnie? Mi ő, rabszolga? Egy kapcsolat a bizalmon alapszik...Ha te nem bízol meg benne annyira, hogy "elengedd" akkor nincs jövőtök. Az ilyen kapcsolatok szoktak úgy végződni, hogy egyszer majd ráun a dologra ha megismerkedik egy olyannal aki nem láncon tartja őt.
2013. jan. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jah. Egyetértek. Csak eddig meg nem tartottam láncon senkit. [ŐT SE MOST félre értés ne essék] És rossz vége lett általában, bár nem mindig.
2013. jan. 23. 13:35
 5/9 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy félsz, ha már ennyiszer megcsaltak, de olyan nincs, hogy valakit nem engedsz el valahová. Ha majd lesz egy gyereked, aki kiskorú lesz, annak megtilthatod, de egy felnőtt, saját jogokkal rendelkező embernek nem.

Amúgy szerintem azon kéne elgondolkozni, hogy miért csaltak meg mindig. Valószínűleg volt oka. Olyan nincs, hogy valakit mindig megcsalnak. Talán az ágyban vagy érzelmileg nem adsz meg a másiknak mindent, amire szüksége van. Le kell ülni, meg kell beszélni, hogy ki-mit-hogy szeretne, ha ellaposodott, fel kell dobni és nincs miért félrelépni.

Amúgy a bizalom az egyik alapja egy kapcsolatnak és ha ez nincs meg, akkor értelme sincs a kapcsolatnak. Elhiszem, hogy a rossz tapasztalatok miatt vagy ilyen, de inkább te változz ilyen téren és tegyél meg mindent, hogy a megcsalás elkerüljön, minthogy bizalmatlan, féltékeny legyél és bárkit is korlátozz a szabad mozgásban.

2013. jan. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jobb, ha megtanulod, h ha te nem csalod meg, nem vered át, nem használod ki, nem alázod meg a lányokat, akkor ők teszik ezt veled. Mindig, mindegyik. Ha ez nem tetszik, ne keress lányokat tartós kapcsolatra, csak szexre!
2013. jan. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Gáz de én valahogy nem fogom azt tenni sorry. Bár ez nem igaz és van hogy pont mi tesszük ezt velük. De mivel Szeretem nem tudom elhagyni.
2013. jan. 23. 14:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem is kell elhagynod, de ne próbáld őt kalitkába zárni, mert egy idő után nem lesz jó vége... :)
2013. jan. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

És ő nem is hívott téged, hogy együtt menjetek?

(Egyébként mi a helyzet most?)

2019. jún. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!