Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem akar a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar a barátnőm csókot adni, átölelni? Miért flegma Velem?

Figyelt kérdés

Most is itt vagyok Nála, s épp aludni próbálunk.

Tudni kell, hogy nagy az ágy, s külön alszunk. Amikor egy takaró alatt aludtunk, akkor megjegyezte,hogy mindig elviszem a takarót, így azt találta ki, h aludjunk külön. Oké, elfogadtam. Amikor látja, h van vmi bajom, akkor nem úgy kérdezi, hogy mi az Kicsim, mond el Nekem, hanem hogy mond már el meg ilyenek. Flegma. Pedig én mindent megadok Neki amit csak tudok és próbálok mindent meg is venni. Iszonyuan szeretem ot :( sajnos pettingelesnel (asszem igy hivjak) is csak O van kielegitve. Szexelni nem akar,pedig ott is igyekeztem. Amikor beteg volt (pl fajt a keze) akkor probaltam segiteni ott ahop tudtam (mosogatas).


A feneket se foghatom, sot mondta ra se nezzek. A hasat se, mar az arcat se. Lassan a kezet se foghatom.


Vmi tipp? Mit tegyek?

Sok mindent igy mar nem is akarok neki elmondani, amugy o se teszi. Anyukamnak csak akor vagyok jo, mikor megjon az osztondijam. Tesoim utalnak. Apukám meghalt 6 eves koromban. Sokaig igy nem volt senkim es ra talaltam. Sajnos kezdem elvesziteni az eleterom :/


Mit tegyek? Gondolkodtam kötélen , de azon is hogy elvágom a combomnál található eret

Fifába folytom a bánatom :/

De sajna neha felb sz es a baratnomon is vezettem mar le

Tobszor azota sem nyomom mar a bnomeknel :/


Koszi minden tippet

Ja es ha nem tudtok, legalabb annyit irjatok h kotel vagy comb?


2020. máj. 30. 00:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább próbáld meg ezt megbeszélni a barátnőddel, hogy miért hidegül el tőled, nem kell egyből az öngyilkosságon gondolkodni. Egy kapcsolat alapja a kommunikáció, ha az nem működik akkor veszett ügy az egész.
2020. máj. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tizenhármas ***** válasza:
100%

Szakits es keress mast. Eleve ha erzelmileg sem figyel rad es szexualisan is csak o szamit, akkor nem szeret, ez onzoseg.

Masokert eldobni az eletet meg nem eri meg. Rengeteg gyoker van a vilagon, de olyan is aki ked es erzelmes es valojaban megadna neked amire vagysz. Akkor miert koncentralnal a gyokerekre?

2020. máj. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hmm... Először is: Nem vagy értéktelen ember. Okos lehetsz, ha kapsz ösztöndíjat, szóval hajrá! Legyen meg a szakmád/diplomád és legyen egy jó munkahelyed! Még előtted az élet!

Másodszor: Ülj le a barátnőddel beszélgetni. Kérdezd meg töle, hogy mi miatt viselkedik így, mi miatt ilyen elutasító feléd. Egy jó kapcsolat alapja a megfelelő kommunikáció. Ha nem hajlandó beszélgetni, érdemes lenne elgondolkodnod azon, hogy megéri-e neked ez a kapcsolat. Ha nem, tovább kell lépned.

2020. máj. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

Gondolom kifogtál te is egy NEM kommunikáló barátnőt, aki a horoszkópokra, meg az üveggömbre szavaz inkább, minthogy kinyissa a kicsi száját ilyesmire...

Szr helyzetben vagy haver, még ha beszélgetni is akarsz vele, se fog menni.

Tippem egyébként, hogy hagyd a pcsába a játékodat(fifa) és foglalkozz inkább a jövőtökkel, meg a nem kommunikáló bnőddel.

2020. máj. 30. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem akarom elhagyni mert összetörnék és valszeg akkor azért ölném meg magam. Ő meg elkezdene sírni mert elvileg szeret és összetörne. Sajnos mindig összetörik ha rosszat teszek Vele, anno még sokszor akartam Vele mert ideges voltan valami miatt, de nem rá és akkor is összetört.


Beszélni? lehurrog :/


Valami tipp hogy mit vegyek még neki? Mit tegyek? Mit csinálok rosszul?

Utálja a fifát és miatta pl el se hoztam most és tervben van hogy letorlom mert elegge gagyi lett sajnos.


:(

2020. máj. 30. 12:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Túl jól bantal vele már az elejétől fogva, papucs vagy neki. Te szereted, ő téged nem. A csaj igen keményen nem normális, pszichopata állat, dobd ki azonnal, a következő nőnél meg ne Kövesd el ezeket a hibákat, dominálj, ha nem engedi, akkor jöhet a következő, ki akar papucs lenni? És hidd el nekem minden nő felett lehet dominálni, max valakivel úgy is összejönnek, hogy akár alárendelt, a barátnődnek most ez kényelmes.
2020. máj. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!