Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm rajtam kívül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm rajtam kívül mindenkivel normális kapcsolatot ápol, engem viszont körülbelül semmibe néz. (bővebben lent) Miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lassan fél éve vagyunk együtt a barátnőmmel. Az elején semmi baj nem volt, elvoltunk együtt happy volt minden, tudjátok. Ahogy telt az idő egyre flegmább lett velem. Mit értek ezalatt?

A fiú barátaival körülbelül enyeleg facebookon , én ha netán írok neki akkor is lekicsinylő, "lerázó" választ kapok általában, vagy ha valami hosszabb mondandóm van akkor általában elkussoltat. Szó szerint. Alapból is van neki egy stílusa, amit egyébként is nehéz elviselni de viszonylag türelmes ember vagyok. Ha netalántán tudunk találkozni (amihez 2 hét után is könyörgés szükséges) akkor sem kezdeményez sem csókot, sem ölelést sem semmit, hanem csak úgy van. 17 éves lány, nem akarom elhinni, hogy nem érti meg, hogy ez rossz a másiknak. Kezd átmenni a kapcsolat egy se veled se nélküled dologba, ugyanis szeretem őt, jobban mint bármi mást, de ha még igaz is ez az ő részéről, semmit nem látok belőle.

Mi utalhat ilyen viselkedésre? Mi miatt nem akar velem hosszabban beszélgetni?



2014. nov. 28. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg mi baja , szerintem ez az legkönnyebb módja hogy kiderítsd. Én arra tippelnék , hogy nem szeret már de nem akar megbántani ezzel ezért ilyen.. de nem ismerlek titeket ezért nem tudhatom , de szerintem fontos lenne lépned ez ügyben!
2014. nov. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Többször is próbáltam már beszélni vele, több-kevesebb sikerrel. Általában aznap mikor megbeszélem vele akkor normális, aztán rá 1-2 nappal folytatja ugyan azt a viselkedését.
2014. nov. 28. 19:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Megis, hogy szeretheted ot jobban mint barmi mast, ha igy viselkedik veled? Ezt nem nagyon ertem. Szerintem lassan nez ki egy kovetkezo lanyt es ezt hagyd a fenebe.
2014. nov. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy hasonló kapcsolatom. Mondjuk abba a lánynak meg is volt a miértje miért felgmázott velem. Eljátszottunk hogy 2 hetente szakítunk aztán végül valamelyikünk mindig visszakozott pár nap után. Ilyen esetekben pár napig minden újra jó volt...aztán újra kezdődött. Ahogy így visszatekintek a sok hazudozás, és az hogy egy idő után legjobb esetben is heti 1-2 napot tudtunk találkozni, kicsinálta az egészet. Szerintem kérdezd meg hogy akarja-e, ha igen változtasson. Ha nem meg hagyd a fenébe, inkább egy pár hetes szar időszak minthogy még másfél évig azon gondolkozz miért csinálja ezt. ;)
2014. nov. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vagy simán nem volt beléd szerelmes, csak fellángolás volt, ami elmúlt, vagy esetleg van neki valaki más, csak fél belemenni egy bizonytalanba, mert ott van neki egy biztos kapcsolat.


Aki ennyire nem törődött velem, én azt másfél hónap után dobtam, nem húztam le vele fél évet...

2014. nov. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem célszerű lenne szakítanotok. Ennek csak te sínyled meg a végét. Emellett ő lehet már mást szeret, vagy csupán rád unt.
2014. dec. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem szeret, nem vagy neki fontos.

És ami a legnagyobb hiba: hagyod magad.

Akár szeretünk valakit, akár "csak úgy" vagyunk vele, azzal normálisan beszélünk viselkedünk. Vagy legalábbis igyekszik az ember. Hogy miért? Mert különben következményei lesznek.

Te mit csinálsz? Mit mondasz? Semmit. Ugye? Ha mondasz is valamit, nem váltod be tettekkel.

Azért tesz veled ilyesmit a barátnőd, mert TE megengeded neki, MEGTEHETI veled.


Nem szoktam ajánlgatni a párkapcsolatok kukába dobálását, de ez esetben szerintem szakíts vele. Örökre!

17 évesen még nem tudja értékelni az ilyen birka türelmű embert.

Te meg legyél határozottabb és tiszteld már meg magad annyival, hogy olyat választasz kedvesednek, aki megtisztel a figyelmével és a kedvességével.

2014. dec. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek a többiekkel!
2014. dec. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!