Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem mondja el a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mondja el a barátnőm hogy mi baja? Hogy szedjem ki belőle?

Figyelt kérdés

Észre vettem hogy már egy ideje olyan furcsa alig beszél nincs kedve sehova menni, keveset eszik..

Tegnap mikor csináltam a telefonját meglattam hogy miket olvasott nézett,Öngyilkosságról kb 2 órát csak arról olvasott. Ezt nem mondtam el neki hogy tudok róla csak megkerdeztem mi baja de nem mond semmi csak h jól van.

Szép barna haját befestette feketére körmét feketére festi, ruhát is inkább már feketét hord

Munkahelye már nincs a vírus miatt.

23 éves



2020. máj. 31. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
A temetésre meghívsz remélem, mert nagyon úgy néz ki, hogy a halál jobb társa lesz a halálban mint te neki az életben.
2020. máj. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pszichológus, rokonok, barátok! Valahogy ki kell szedni belőle, mert depressziós. Ő sem tudja mi a baja ilyenkor sajnos, negatív spirálban van.

A szakember az első!

2020. máj. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mihamarabb szakemberhez (pszichológus) kell fordulnia.

jelenleg a figyelmet akarja magára felhívni ezzel a haj, és körömfestéssel, de azt sem tartom kizártnak, hogy direkt hagyta, hogy lásd miket olvasott.

Ne ész nélkül rángasd el orvoshoz, hanem beszélj vele, és ne ijedj meg, mert sokan kerülhetünk mély pontra, lehet te nem voltál, és nem tudod mit él át, ezek mellett lehet nem akarja a problémáit rád zúdítani. Meg kell nyugtatnod, hogy mellette állsz, nem fogod ezért őt flúgosnak nézni, de ha úgy gondolja nyugodtan mondja el mi a problémája. Egy munkahely elvesztése messzire nem ok erre a viselkedésre, ott más problémák is vannak, és ez csak fokozta maximum, ha elakadnál írj privátba, de semmiképp ne hagyd rá a dolgot.

2020. máj. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amit te tudsz tenni erte es amihez nem szukseges orvosi segitseg pl. minden nap tobb orara vidd ki szabadba,a friss levego es a napsutes nagyon jot tesz. Akkor is probalkozz ha eloszor nem akar kimenni. Vehetsz neki cicat vagy kutyat, amitol szeretetet kap es amirol gondoskodhat. Figyeld rendesen iszik e, ha nem eszik kinalj neki gyumolcslevet, az is taplal. Mutasd ki mennyire szereted.
2020. máj. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!