Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy szedjem szét az ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szedjem szét az ex barátomat a mostani barátnőjétöl?

Figyelt kérdés
7 évig voltunk együtt. Aztán ő egyből felszedett egy új csajt, de a haverja azt mondta azért h engem bosszantson. Szeretném vissza adni neki a kölcsönt azt akarom, h a csaj dobja és megutálja. Ötleteket várok privátban. Tudom, hogy köcsögség stb. de nem érdekel ő is az volt velem.
2017. jan. 11. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha csak azért szedte fel a csajt, hogy téged bosszantson, nem biztos, hogy nagyon kötődik hozzá, következésképpen nem biztos, hogy nagy csapásként éli majd meg, ha otthagyja. Akkor keres egy harmadikat. Amúgy ha 7 év után felszedett valakit, annak nem az lehetett az oka, hogy bosszantani akart, hanem az, hogy nem működött a kapcsolatotok.
2017. jan. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem köcsögség, szimplán csak végtelenül szánalmas...
2017. jan. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

" A heverja azt mondta. " ki tudja igaz - e ? A csaj mit érez ? Stb..

SEHOGY!

2017. jan. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Megmondom mit tegyél :)

Először dolgozd fel a szakítást, rendezd a gondolataid.

Aztán ismerkedj :)

Annál nemesebb bosszú nincs, mint amikor látja az ember, hogy a másik, mással boldog.

De!

Előbb kapd össze magad.

2017. jan. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 opened paradise ***** válasza:
94%

Ha ez volt a célja,akkor el is érte.

Ne törődj vele és nem így lesz.

2017. jan. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
biztos nagyon fogod érdekelni őket...
2017. jan. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
jot rohognek majd rajtad
2017. jan. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hat ha kavarni akarsz akkor ràirsz az exedre és ràbirod hogy beszélgesettek biztos a csaja is làtni fogja !
2017. jan. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Sehogy!!Miért kéne szétszedni?!Nincs elég pasi vagy mi???Lefogadom tizenéves vagy,azok ilyen....huu
2017. jan. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha rendszeresen írogatsz a volt barátodnak meg hívogatod természetesen finoman, nőiesen, kedvesen, barátságosan, megértően akkor előbb utóbb a mostani nő meg fog haragudni rá és féltékenységi rohamai lesznek (ha érez az exed iránt valamit) A féltékenységi rohamoknál semmit nem utál jobban egy pasi!! :) Ez az én válaszom a kérdésedre!!

De én is fel teszek egyet neked:Mi értelme van ennek?? És ere nem válasz hogy "mert ő is az volt" sajnos. Ha bosszút forralsz és sok sok rosszat elkövetsz iránta attól te még nem leszel boldogabb. Min emellett én úgy gondolom hogy később ezt a sors fogja megbosszulni neked. Ne a bosszún gondolkozz hanem például azon hogy ma mit fogok csinálni, milyen sok sok jó dolog várhat rád!! :)

2017. jan. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!