Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire vesz komolyan engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vesz komolyan engem a 33-40 éves korosztály, ha én 27 éves vagyok?

Figyelt kérdés

Elég sokat csalódtam a saját korosztályomban, úgy érzem komoly dolgokra vágyom, legyen az házasság vagy gyerekvállalás, de nem feltétlenül ragaszkodom ezekhez, ha mondjuk sikerülne kapcsolatban lennem egy, a fent említett korosztályú hölgy valamelyikével. De gondolom ők nem a fiatalabb korosztály iránt érdeklődnek igaz?

Pontosan azért vonzanak az idősebbek, mert nincsen játszmázás, tudják mit akarnak és ők már sokkal megbízhatóbbak, bölcsebbek az élet területein.

Én nekem is van mit felmutatnom természetesen és komoly társ tudok lenni a bajban is, nemcsak a szórakozásban és a jólétben.

Van esély ilyen módon megismerkednem valakivel?


2020. jún. 1. 15:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
33 vagy 40? Azért az rohadtul nem mindegy, hogy 6 vagy 12 év
2020. jún. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A két kor között bárhol.
2020. jún. 1. 15:59
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Sokan szeretik a fiatal fiúkat, hogyha nem engeded hogy szórakozzanak veled akkor komolyan vesznek
2020. jún. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden korosztályban van bölcs,játszmázós,és kevésbé az. Ezek fantazmagóriák,és szájról-szájra terjednek a huszonéves pasik között. Nem akarlak megbántani,távol áll tőlem,de manapság negyvenes nőként nagyon sok érdeklődést kapok hasonló indokkal. Ami kb 2 levél után -legyen bármi a t3ma- már gyökeres fordulatot vesz.
2020. jún. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%

Nem tudok mások nevében nyilatkozni,illetve a fent említett csoportba sem tartozom, de én nem tudom komolyan venni a fiatalabb pasikat. Sajnos a saját korosztályomban sem nagyon találni olyat aki nem gyerekes vagy anyuci pici fia, nem hogy még a fiatalabbak közt.(ez csak az én meglátásom, hozzáállásom)

Viszont annyit tudok mondani, ha tényleg úgy érzed,hogy velük vagy egy szinten szellemileg, akkor próbálkozz és hagyd hogy megismerjenek. Mutasd meg milyen vagy és az adott nő majd eldönti, hogy tud e komolyan venni. (amennyiben tényleg olyan vagy mint ahogy mondod, gondolod nem lesz probléma)

2020. jún. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
23%
Komolyan vesznek, de így 30 felé már kell villantani, tudod, lakás, kocsi, meló,...
2020. jún. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
Nem kell villantani,csak jó pasi legyen,értelmes és udvarias. Nem keresek,nem kérek privit! Volt ilyen pasim,és az se érdekelt volna ha egy szál gatyája van.
2020. jún. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
4%

7.-nek.


Persze...egy 30 felé tartó pasi már férjnek kell a nőknek. Oda meg kell az anyagi biztonság.

2020. jún. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%

Nem kérek privit!


Abba a korosztályba tartozom a magam 38 évével, de ha nem lenne már 2 gyerekem, akkor se tudnám komolyan venni a 30 év alatti korosztályt. Nekem 33-48 év a célcsoportom. Gondolkodásban általában a férfiak később érnek.


Ettől függetlenül lehet, hogy lesz olyan nő, akinek bejössz, mert egy barátnőm 38 évesen jött össze az akkor 28 éves párjával és már több, mint 6 éve együtt vannak.

2020. jún. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
31%
Ezt a kérdéshez kapcsolódóan írtam. Korkülönbséges kapcsolatban általában nem férjet/feleséget keresnek.
2020. jún. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!