Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek átlagosan mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek átlagosan mennyi idő után lesz szerelmes valaki? Nem testi vonzalom, hanem tényleg szerelem.

Figyelt kérdés
Természetesen a megismerkedéstől számolva.

2020. jún. 25. 02:18
A kérdező szavazást indított:
Akár 1-2 nap is elég
1-2 hét
1-2 hónap
3-4 hónap
Kb fél év
30 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Értelmetlen a kérdés. Esete válogatja.

Van, aki egy pillanat alatt, van, aki hónapok elteltével.

2020. jún. 25. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet reálisan hónapokban mérni, mivel vannak, akik heti 5-szőr randiznak, vannak, akik meg heti 1-szer vagy még ritkábban.
2020. jún. 25. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem az igazi szerelemnek a másik ismerete az alapja. Az pedig nem azonnal történik meg 1-2 hét alatt. Inkább pár hónap attól függően, hogy mennyit vannak együtt
2020. jún. 25. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem feltetlenul a masikba leszel szerelmes, hanem sokkal inkabb a kapcsolatba befektetett idobe.
2020. jún. 25. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amikorra megismered - előtte csak max. abba szerelmes az ember, akinek reméli a másikat. Testileg vonzóak meg tényleg sokak lehetnek. De egyik nélkül meg nincs másik. A belefektetett idő, pénz, energia is tényleg fontos önző szempont, amiért "tulajdonjogot" várnánk el, de a szerelem azért sokszor nem szokott arányosan nőni vele, mert közben halad a megismerés.
2020. jún. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondanám helyzetfüggő. Ha valakivel sok időt töltesz együtt, napokat huzamosan egymás után akkor szerintem 2 hét alatt simán.

Kamaszkoromban voltam egy gimis külföldi kiranduláson és ott egy másik osztállyal voltunk. Idősebbek volta. Volt egy srác, akivel elég sokat beszélgettem vele, voltak ilyen tanfolyamok is amiken részt vettünk ott is a gondolatai lenyűgöztek. 2 hét volt a kirándulás, amikor hazaértünk akkor realizáltam hogy én bizony beleszerettem. 2 hétig szinte folyamatosan össze voltunk zárva így azt gondolom lehetséges.

2020. jún. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha elegendő energiát fektettek az ismerkedésbe akkor szerintem 1-2 hónap alatt, ha nem jön a "szerelem" nem passzoltok párként.
2020. jún. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!