Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Átlagosan mennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Loreen007 kérdése:

Átlagosan mennyi idő után szerelmes egy pasi? Mik a jelei?

Figyelt kérdés
2012. okt. 23. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos elég korán, 1 hónap után simán:/ Próbálok is nem az lenni. 24F
2012. okt. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 MadameViciouse ***** válasza:
100%

Kétlem, hogy ezt így be lehet határolni, mindenkinél más és más.

Szerintem attól is függ milyen a barátnő, milyen a kapcsolat, mennyire kerülnek közel egymáshoz, mikor kezdi kiismerni stb.

Jelei?Közeledben akar lenni, keresi a társaságod esetleg sokszor néz.

Vannak akik a tudtodra adják, mások megtartják maguknak egy darabig.Annyira mások vagyunk mind.

2012. okt. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Emlékszem egy idézetre nagyjából,hogy belég szeretni elég volt egy pillanat,elfelejteni kevés egy élet.Kb így van,1 pillanat nálam legalábbis bele szeretni egy nőbe.
2012. okt. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
3. vagyok megint,jelei:bármit meg tennék érte,és ki is mondom,hogy szeretem.
2012. okt. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Minden jel arra utal, h már majdnem szerelmes! legutóbb rá is kérdezett, h szerelmes vagyok belé?? Mondtam, h még nem.

Visszakérdeztem és azt mondta, h Ő nagyon. majd gyorsan rávágta, h még Ő sem.

Idézem azt mondta, hogy ,, de a szívemnek egy darabja már a tiéd "

2012. okt. 23. 17:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Az hogy mit mondanak kár elhinni...én legalábbis már nem tudom...egyszer ezt gondolják máskor azt...

de változó hogy ki mikor. Én pl. nehezen leszek szerelmes hálistennek, de vannak szerelmes típusú emberek..akár lehet az is..



26/l

2012. okt. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%
Olyan nincs, hogy "majdnem" szerelmes valaki:D Vagy szerelmes vagy valakibe, vagy nem, átmenet nincs. Régen én is azt hittem, hogy a szerelemnek fokozatai vannak, meg idő kell hozzá, de nem. A szerelem vagy jön rögtön, vagy nem. Ha nem, akkor később sem fog, tapasztalat. Szeretheted mint embert, a szereteted mélyülhet iránta, de szerelmes nem leszel.
2012. okt. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!