Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kezdenél olyan pasival aki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdenél olyan pasival aki a huszas éveit végigitta, de meg szeretne változni?

Figyelt kérdés

szinte folyamatosan ittam, sőt, inkább már 18 éves koromtól kezdve. Év végén töltöm a 30. at

Máshogy akarok élni. Volt már egyszer egy majdnem 1,5 éves józanságom, emellett pár rövidebb józan időszak.

Most viszont végleg szakítani akarok az alkohollal.

Kezdetnek befeküdnék 1-2 hónapra addiktológiára.


Kaphatok második esélyt az élettől? Nőktől? Lehetek még normális ember?


2020. jún. 28. 04:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Takarodj már a francba, Balázs.
2020. jún. 28. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Mi ez a sok Balázsozás?
2020. jún. 28. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2: ismernek sokan az oldalon, valóban Balázs vagyok.
2020. jún. 28. 04:33
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Akkor neked se jönnek össze erről az oldalról csajok... Ezek szerint nem csak én vagyok ilyen szerencsétlen. Pacsi!
2020. jún. 28. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Amit leírtál az alapján többször belevágtál, de nem vagy stabil. Most is csak akkor akarsz egészséges lenni, ha így is megérné? Előbb gyere rendbe, mert szimplán magad miatt érje meg és ne másra rakd az életed felelősségét. Ha közben ad az élet nőt is melléd, majd annak is örülsz. Nem kell ehhez itt közvéleményt kutatni, hogy jár-e érte nő, ha nem halsz bele korán és csúnyán valami feleslegesbe, ami ciki és tönkretesz. Valakinek alkoholistaként is lesz párja, másnak anélkül se, de mája és agya csak az utóbbinak marad. Ha meg pont akkorra jönne a nőd, mire alul se működik, az lenne csak a pech. Szóval mindenképp érdemes és tuti jobbak az esélyeid gyógyultan, drukkolok. Szerintem lehetsz normális ember (bár ki az?:))
2020. jún. 28. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
Ha bentlakásos egyéves elvonóról kiüzen, akkor.:)
2020. jún. 28. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz lesz, de vágj bele, csak nyerhetsz vele!
2020. jún. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nos, ha most VALÓBAN komolyan gondolod és VALOBAN szaksegitseget kérsz, még van esélyed rendbe tenni az elcseszett dolfaid.
2020. jún. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért nőktől vársz új esélyt? Old meg az életed és amikor már pár éve tiszta vagy, lesz kapcsolat is.
2020. jún. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Második esély kijár neked is, de írásod alapján neked csak a szád jár.
2020. jún. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!