Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiu aki ki vett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu aki ki vett a becsuletembol ha irnek neki hogy nem tudok ezen tulleni bocsanatot kerne?

Figyelt kérdés

Ez mar fel eve tortent. Nem kellettem neki es nagyon csunyan beszelt velem tobbszor is, akkor is nagyon fajt de azt hittem tul leszek ezen. De nem tudok.

Azota mintha egy tisztessegtelen embernek erzem magam miatta akinek nincs becsulete, ki vett a becsuletembol. Es legjobban a tudat faj, hogy o tenyeg azokat gondolja e rolam amiket mondott nekem, es tenyleg egy semminek gondol e..

Annyira irnek neki, annyira elmondanam neki ezeket, de felek hogy megint elkezdene velem csunyan beszelni.

Viszont szukseg lenne ra hogy beszeljunk..ha leirnam neki ezeket, es erezne a fajdalmam fel ev utan is megtenne hogy bocsanatot ker? Konnyebb lenne ugy. Vagy felesleges irnom neki?


máj. 10. 20:49
A kérdező szavazást indított:
Nem fog bocsanatot kerni
Lehet hogy elgondolkodik mit tett ha fel ev utan is faj
13 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem érezné a fájdalmadat mert öt érzelmileg nem mozgatod meg sehogy sem .. jobb ha nem írsz neki mert csak bolondot csinálsz magadból és meg idegesebb leszel.
máj. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

Honnan tudjuk? De nem az a lényeg, hogy ő bocsánatot kér e. Ha te tudnád a saját értékedet, nem számítana, hogy egy random férfi mit mondd, nem számít ha neki bármilyen véleménye is lenne rólad, mert neked stabil véleményed lenne magadról... Szóval szerintem ez utóbbit kell helyretenned, és nem más embertől várni ezt.


Amúgy meg te ismered a srácot, pontosan te tudhatod jobban, hogy képes e belátásra, nem mi.

máj. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az egy dolog hogy nem mozgatom mar meg, de fel ev utan leirom neki hogy faj amiket mondott még mindig es nem jutna el az agyaig hogy mit tett csak azert mert szerelmes voltam bele?
máj. 10. 20:53
 4/11 A kérdező kommentje:
2. Nem egy random srac volt hanem szerelmes voltam
máj. 10. 20:54
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

" nem jutna el az agyaig hogy mit tett csak azert mert szerelmes voltam bele?" mi köze ahhoz, hogy eljut e az agyáig, hogy szerelmes voltál belé??

Semmi köze a kettőnek egymáshoz. Te tudod, hogy van e olyan érzelmi intelligenciája, hogy bocsánatot kér.

De remélem tudod, hogy elsődlegesen neked kell rendet tenned a fejedben, nem a bocsánatkéréstől fogod jobban értékelni magad.

máj. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ha bocsanatot ker legalabb az lesz bennem nezett annyiba, hogy megtette ezt es kesz de nem fogom tobbre ertekelni magam csak megnyugszok
máj. 10. 21:01
 7/11 bolognai a kedvencem ***** válasza:
100%
Szerintem, ha ő maga fél év alatt nem jutott el oda, hogy bocsánatot kérjen tőled akkor felesleges neki írni, mert ha most megtenné akkor kb annyi jelentése lenne, hogy "mondom amit hallani akar, hogy hagyjon békén"..
máj. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
O soha nem fog irni nekem, ha megbanta sem irna es ugy van vele majd kiheverem en is igy voltam vele de sajnos nem tudom
máj. 10. 21:19
 9/11 lizzi77 ***** válasza:
100%
Tudom,hogy nagy a kísértés,hogy írj neki,de ne alázd meg magad.6 hónapja se érdekelted igazán,azóta sem keresett,ha e megírnád neki,amit itt leírtál,nem értené,mit akarsz tőle,és tuti nem kérne bocsánatot...és túl leszel majd rajta,csak több időre lesz szükséged.
máj. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges...magad tartsd többre.
máj. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!