Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a párom az a tipikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom az a tipikus veszélyt kereső fiú volt gyerekként, én meg max szelektíven, akkor hogy szerethetett belém?

Figyelt kérdés

Én mindig is rühelltem, ha kötelezően veszélyes dolgokat kell csinálni hogy menőjenő legyek a társaság előtt, csak jól akartam magam érezni minden pillanatban. Pl: sodrásos folyóban én a part mellett sodrásnak visszafelé úsztam, és élveztem hogy úszhatok és a fizika igénybevételt, aztán kissé plöttyedt tesóm röhögött rajtam hogy egy helyben úszok, és hasonlóak.

Szeretek egészségesen élni, ezzel is bajuk volt. Az egész családból szinte mindenki a tv előtt rohadt, egyedül én untam azt rettenetesen. Na de ha ők kimentek, akkor egyből 10 m magara kellett mászniuk vagy folyóba ugrálni, vagy átúszni egy veszélyes szakaszt. Ja és a folyón imádtak a sodrással lefelé haladni, mikor nem kellett úszniuk igazából, de ők húúúdebátrak hogy mekkora szakaszt tudnak lebegni.

A párom kicsit ilyen mint ez amit írtam, de nem mindenben, de azért érezni ezt benne.

Néha csináltam veszélyes dolgokat de sose azért hogy menő legyek, hanem mert pl nem volt biztonságos útszakasz én meg sportolni akartam, és néha utólag mondtam magamnak hogy na ilyet többet nem vállalok be.

De ha tudtam úgy csinálni valamit amit szeretek hogy ne kelljen a kockázattal vacakolni közben, akkor ugyan nem érdekelt engem hogy én most jaj nem menősködök és mások szerint óvatos vagyok. Ha éles helyzet van bátor vagyok. De nem menősködök. Ő pedig menősködött, amire néha büszke.



2020. jún. 29. 08:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem, hogy mi a kérdés.

Szerintem nincs összefüggés azzal, hogy vki miket csinált a múltban, vagy, hogy mennyire volt bevállalós majd ezt alapul véve szeretett beléd.

Te is beleszerettél annak ellenére, hogy bevállalósabb , mint te?

2020. jún. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A fiúk/férfiak alapból sokkal kockázatvállalóbbak, mint egy átlagos nő. Ennek az oka a hormonális különbségekben keresendő. A férfi számára pedig vonzó egy nőies nő általában. Nincs itt semmi gond.
2020. jún. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A családomban van néhány "kockázatvállaló", "bevállalós" rokon akikkel nagyon nehéz volt felnőni a folyamatos készenlétben, és azóta is nehéz. Férfiak is nők is sajnos. Ezért folyamatos kisebbségi érzésem van ha felmerül ez a téma, mert kb a fülemben hallom a hangjukat meg látom hogy mennyire nagynak képzelték/képzelik magukat ettől, engem meg kicsinek, és így ha ez a téma előkerül elég rossz, de köszi igen valóban a nőknek nem is kell annyira kockázatvállalónak lenni :) Mindig örömmel látom ha ez nem kötelező, megnyugtató felszabadító hallani ha más családoknál nyugalomban tudtak felnőni, és nem kellett kötelezően bevállalóskodni.
2020. jún. 29. 09:47
 4/13 A kérdező kommentje:

Néha arra is gondoltam talán vonz is hogy voltak bevállalós dolgai, bár

már előtte is vonzott hogy megtudtam pár hobbiját. Bár nekem is volt néhány, de igazából mindig attól félek ő menőzősebb aztán összebrancsoskodik ezekkel a rokonokkal aztán nekem megint annyi. Eddig csak futólag látta őket.

2020. jún. 29. 09:55
 5/13 anonim ***** válasza:

Ennek a leírásnak se füle, se farka. Nem értem, miért merül fel benned a kérdés.

Alapjáraton a férfiak és nōk nem egyformák.. amúgyis ha bevállalsz dolgokat, amiket amúgy nem szeretsz, de képes vagy megtenni, az méginkább szeretnivalóvá tesz. Ha nem is vagy olyan, mint a barátod, de teszel dolgokat, amit sok ember nem tenne meg.

Tökmindegy, hogy milyen indítékkal teszed, attól még a barátod szeretheti azt, hogy bátornak tūnsz, lényegtelen az, hogy ezt nem “menōzésbōl” tetted.

Elég értelmetlen a leírás. Ha puszta menōzésbōl csinálok valamit, az gázul is elsülhet... mégis csak jobb, ha érettebben gondolkodunk.

2020. jún. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Amit “menōzésnek” nevezel, az lehet, hogy valójában abból áll, hogy az ember próbára teszi magát.

Tehát olyan helyzetekben is, amikor nincs szükség bátor tettekre, akkor is az ember “edzi magát”, mintha már elözōleg felkészülne erre.

Nem a társaságnak kell imponálni vele, de eközben a saját készségeidet fejlesztheted, ami késōbb jól jöhet...

2020. jún. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Van aki képességfejlsztéből csinálja, mert pl a munkájához kell, vagy van egy olyan hobbija, rájuk fel is lehet nézni. De az esetek többségében szerintem ez játszma, és azokkal nem jó az élet akik ezt szeretik űzni. Pl van aki mással nem tud kitűnni csak ezzel, hogy minenkire frászt hoz, és annyira a number one akar lenni hogy ha valaki a társaságban kezdene jó helyzetbe kerülni, akkor nekiáll veszélyes helyzeteket teremteni, amivel lejáratja azt aki nem akar benne részt venni, és ezzel rivalizál, hogy megszerezze az irányítást ha törik ha szakad. Nem hiszem el hogy annyi ilyen hülye lenne aki értelmetlen veszélynek teszi ki magát, ha nem lenne ott a szülője, szerette akit ilyenkor ezzel bosszantani akar. Sokan nem képességfejlesztésből csinálják, hanem végső esetben mikor nem kapják meg a túlzott figyelmet amit elvárnak, akkor ezzel erőszakolják ki. A párom hobbiját megértem, mert a hobbikat lehet szeretni, de aki nem hobbit űz hanem a mindennapokban akar mindig bátornak tűnni az szerintem csak rivalizálásból csinálja.
2020. jún. 29. 13:52
 8/13 anonim ***** válasza:
Változik az ember...
2020. jún. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szerinte alapvetően nem változik. Azok szeretik ezt mondani akik kikaparták a gesztenyét a régebben mutatott személyiségükkel, és most úgy ítélik hogy jobban megéri nekik egy újfajtát mutatni, vagy esetleg jó irányba fordult az életük és a rossz oldaluk készenlétben áll. Van aki a tapasztalata miatt nem megy bele dolgokba, vagy éppen inkább belemegy ezentúl, ez inkább tanulás, nem alapvető változás szerintem.
2020. jún. 29. 14:42
 10/13 anonim ***** válasza:
Így is mondhatnánk...🤗8#- as
2020. jún. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!