Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti összejönnétek egy tipikus magyaros balkáni cigányforma sráccal (ahogy az átlag magyar is kinéz)?

Figyelt kérdés

Tipikus: magyar balkáni K-európai srác: PL: alacsony termet, kerek buksi fej , pufi telt arc, barna majom szemszín, fekete sötét haj, vaskos kelet-európai tipusú orr, egyszóval nem túl előnyös.



Az un. "cigányforma" egy nagyon régi 18.századi magyar gúnyszó a NEM CIGÁNY származású, de sötét pigmentációval (fekete haj szem sárgás bőr) rendelkező emberekre. Manapság már szinte nem lehet / NEM ILDOMOS használni, mert a török kor után rengeteg ilyen sötét kinézetű migránsoktól származó emberke él, ennek oka pedig a török hódoltság utáni idegen bevándorlás drasztikus növekedése. A közhiedelemmel ellenben a Török hódoltság korában törökök szinte alig éltek az országban, még a török erődök népessége is szinte kizárólag délszláv nevű volt. Ilyen sötétebb bevándorlók PL: a Kelet-Szlovákok (un. Szlovjákok) elég sötétek voltak, vagy balkáni délszláv eredet: Hódoltság korabeli Szerb és Albán hatás a dél Alföldön, tiszántúli román hatás, D-Dunántúlon horvát hatás határhoz közeli helyeken, osztrák határnál Vendekkel való keveredés is okoz átlagnál nagyobb mértékű sötét pigmentációt. Egy szó mint száz, ma már sajnos nagy arányú a magyar populációban a sötét pigmentációval, régi magyar nyelvben csak "cigányfomának" csúfolt, és valljuk be gyakran fura (balkáni) kinézetű emberke.



#magyar #kinézet #fekete haj #rondaság #sárgás bőr #barna szemszín #tucatemberke #széles buksi fej #vaskos Keleti orr
2016. febr. 29. 14:51
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
85%
Nem így néz ki egy "tipikus" magyar ember, és nem, nem jönnék össze ilyennel.
2016. febr. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Itt találsz Európai pigmentációs térképet:


[link]



És nem magasak a magyarok:


[link]

2016. febr. 29. 15:09
 3/32 anonim ***** válasza:
én alig találkozom a leírásnak megfelelő emberekkel. amúgy 190 magas vagyok, a bőröm eléggé fehér, a hajam is inkább világosbarna, pedig tudtommal minden ősöm magyar volt, anyai ágol legalábbis biztosan. az apait nem tudom, de apám sem felel meg a leírásnak.
2016. febr. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

akkor menj ki az utcára végezz 5 percig egy kis statisztikát a veled szembejövő emberekről...



Nézzed meg a térképet is:


[link]

2016. febr. 29. 15:16
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
elég gyakran járok az utcán. viszonylas sok emberrel találkozom naponta.
2016. febr. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Te történelemtanár vagy?
2016. febr. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Nem a túristák által kedvelt részekre menj...


A térképet megnézted?

2016. febr. 29. 15:24
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Te nagyon el vagy tévedve, az átlag magyar nem így néz ki, te nem tudom hol nőttél fel.. :D De nevezzük bárminek az ilyet, nem jönnék össze egy ilyen "tipikus magyarral" :D
2016. febr. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

176 az átlagmagasság, ez pedig azt jelenti, hogy szép számmal vannak 180 vagy afelettiek.

Én 170 cm magas nő vagyok, és életemben jó ha össz-vissz 5 olyan férfit ismertem, aki ne lenne nálam magasabb.


A sötét haj, barna szem kombóval semmi gond nincs, nem is értem miért így beszélsz a barna szemről, hogy "barna majom szemszín", tuti, hogy valami gondod van az emeleten. :D

A kerek, buksi fel meg nagyon nem tetszik, de rengeteg magyar srác van, akinek nem olyan a feje. És olyanból is rengeteg van, akinek a sötét haj, barna szem mellé nincs sárgás bőrszíne.

Olyannak semmi esetre sem jöttem volna össze, aki alacsony, kerek fejű és cigányos összhatást kelt.

2016. febr. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

jópár országban jártam már 3 kontinensen, de fekete hajú barna szemű embert még életemben nem láttam fehér bőrszínnel. Sehol sem.


A világ 95%-nak barna szeme van, a fekete haj is eléri globálisan a 80%-ot, szóval elég tucat dolog lehet, ami zavaró.

2016. febr. 29. 15:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!