Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek bejövök a kollégan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök a kolléganőmnek?

Figyelt kérdés
Nagyon furán viselkedik és furán néz rám. Ahányszor csak módja van rá mindig hosszasan néz és úgy hogy mindenbe belefeledkezik. Csak néz egyfolytában a szemembe. Állandóan a közelemben van tennivalója és néha finoman hozzáér a karomhoz. Ha elkezdünk beszélgetni nagyon jól érezzük magunkat és a hülye poénjaimon is tud nevetni. Elég sűrűn tesz kétértelmű megjegyzéseket. Vannak más nők is akikkel jóban vagyok az irodában és ha meglátja hogy beszélgetek velük akkor nagyon dühös lesz. Látszik a fején. Utálja és lekezelően beszél utána azokkal a nőkkel. És néha ezután pár napig is bunkóbb velem. Néha már olyan mintha érezne is irántam. Vagyunk még páran férfiak ott az irodában de csak egyedül velem csinálja ezt. Lehet hogy van valami a részéről? Jól sejtem?

2020. júl. 1. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2020. júl. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%

Nézz szét a melóhelyen, hány fazonnak volt már meg. Ugyanis az ilyen nőkre jellemző ez a viselkedés, akik a munkahelyüket beltenyészetnek használják.

A Reptéren is nem egy nem kettő van ilyen.

2020. júl. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
Valószínűleg kufircolna veled.
2020. júl. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bejössz neki ez tök egyértelmű. Neked tetszik? Ha tetszik miért nem lépsz?
2020. júl. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tetszik igen. Eléggé kívánom őt :) mostanában elkezdtem leütögetni a labdáit :) igazából ami miatt még nem léptem igazán az az hogy férjes asszony, igaz szar házasságban él. Tehát igazából mindegy lenne már ha félre megy. Úgyhogy el is hessegetem ezt a tényezőt aztán belemegyek a dolgokba. Akkor ezek szerint jól gondolom hogy benne lenne :)
2020. júl. 1. 12:53
 6/7 anonim ***** válasza:

Jaaa azt nem irtad hogy feleség. Hát azért ez kicsit gáz. Marmint nem sok jót árulna el róla ha megcsalná a ferjét. A flört meg nem bűn, de az azert nem lenne korrekt ha félrelepne. Es a te részedről se lenne korrekt ha tudod hogy ferje van.

Ebben az esetben elmondhatod neki hogy bejön, de szerintem úgy lenne etikus ha azt momdanád hogy amíg ferje van addig nem lesz semmi.


Persze a te dolgod, én sem vagyok szentfazék de azert nem lenne szép, hiabá szar állítólag a hazasság.

2020. júl. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg igen.
2020. júl. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!