Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Felnőtt férfiként lehetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt férfiként lehetek szerelmes úgy egy kolléganőmbe hogy eddig még alíg beszéltem vele?

Figyelt kérdés
Minden nap látom. Nagyon szép nő! Van hogy ha találkozunk köszönni sem merek neki és rá sem nézek, mintha nem érdekelne. Azt gondolom nem vagyok közömbös számára. Mi lehet ez?
2019. jún. 15. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Elég sok ellentmondás van. Ha sose beszéltél vele, miből gondolod, hogy nem vagy közömbös számára? Szerintem ez max rajongás, csodálat amit érzel.
2019. jún. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szerelem, csak ösztönös vonzódás egy csinos nőhöz, némi kisfiús rajongással megfűszerezve.
2019. jún. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor miért nem merek ránézni?
2019. jún. 15. 19:45
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Csak a "varázsfuvolád" szerelmes, te meg azt hiszed ez az igazi szerelem. Klasszikus hiba.
2019. jún. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tippem: Önbizalomhiányodból fakadóan kerülöd a kontaktust, mert félsz attól, vajon mit váltasz ki a nőből, akit tudat alatt piedesztálra emeltél. Ezért is vagy "szégyenlős", mert gondolatban egy magasabb fokra helyezted annál, amin te állsz. Csak reménykedsz, hogy te sem vagy neki közömbös.
2019. jún. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Köszi 5-ös!
2019. jún. 15. 20:09
 7/9 anonim ***** válasza:

Amíg csak látásból ismered, addig az, amit érzel, csak rajongás, nem szerelem.

Szerintem első lépésként köszönj neki legalább.

Egyébként miből gondolod, hogy nem vagy neki közömbös?

2019. jún. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Láttam már többször hogy amikor hirtelen odafordulok elkapja a fejét. Van egy bizalmasom, aki szintén látta már hogy nézeget engem. Illetve hasonló apróbb jel.
2019. jún. 15. 20:43
 9/9 anonim ***** válasza:
78%

Akkor ideje lesz lassan összekocogtatni a kis golyóidat és férfiként viselkedni. Aztán majd kiderül.


Amúgy ez csak rajongás. Nem tudhatod, hogy milyen személyiség, milyen gondolatai, meglátásai vannak...

2019. jún. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!