Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nemrég össze jöttem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég össze jöttem egy lánnyal,abarátnőivel elmentek bulizni egy discoba,kicsit iszogattak is,csak táncolni, szórakozni mentek,ugyebár pasikkal táncolt,de semmi nem történt.Szerintetek ez belefér egy kapcsolatba,ha van valakije és pasikkal táncol?

Figyelt kérdés
2020. júl. 2. 17:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ebben nincs semmi

Én is szoktam pedig van párom .

Ha nincs bizalom,akkor nincs kapcsolat se

2020. júl. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
11%
Nem fér bele. Ne legyél veréb!
2020. júl. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Tancol. Nem leszopja oket, nem csokolozik, tancol. Megvan a kulonbseg?
2020. júl. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Még a kapcsolat legelején igen, de ahogy elkezd szerintem kötődni a lány hozzád, nem lesz kedve ilyen bulikra.Később pedig már hat lóval sem tudják elvontatni ilyen helyre.
2020. júl. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Részegen ő táncolhat pasikkal, de ha én részegen csajokkal táncolnák, akkor ő kiakadna WTF xd
2020. júl. 2. 18:16
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

Ha ez valóban így van akkor tessék leülni és egyeztetni a határokat.

Nálunk a volt párom (férfi) járt a társaságával bulizni (1-2 srác és 1-2 csaj mikor ki ért rá). Engem soha nem zavart pedig több évig együtt voltunk.

2020. júl. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
Komoly kapcsolatban, nőként elvből nem járok el ilyen helyekre "az uram" nélkül. Nálam nem férne bele. Mondjuk férfi nélkül se járok ilyen helyekre, ez tini picsáknak való, akik úgy tuningolják az egójukat, hogy hány pasi fogdossa össze őket egy éjszaka alatt.
2020. júl. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

5.-re.


Ezért írtam, ne legyél veréb!

2020. júl. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez a felnőtt párkapcsolatok rovat. Hány évesek vagytok?
2020. júl. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
23 :)
2020. júl. 2. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!