Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem szeretem a páromat,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretem a páromat,hogy mondjam el neki tapintatosan,hogy valójában túlképzeltem az érzéseimet iránta,és ne erőltessük tovább?

Figyelt kérdés

Nagyjából két hónapja lakunk együtt, de szó szerint semmi sem működik köztünk úgy ahogy kellene.Legfeljebb csak barát kategóriába tudnám sorolni a "kapcsolatunkat" részemről.

Tudom,én voltam a hatalmas marha,hogy belementem egyáltalán az összeköltözésbe, ha már az elején is voltak kétségeim..de nem akarom tovább hülyíteni,és magamat sem akarom kínozni, ha sem az ágyban nem jó vele, sem semmi az ég világon.

Görcsösen szerettem volna, ha 25 évesen végre van már valakim, de belátom,hogy nagy hibát követtem el. Hogy tudnám neki megmondani,hogy ne erőltessük, úgy hogy ne sértsem vérig?Nem a pénzéért kellett,és nem is azért mert van háza. Ha így volna akkor meghúzódnék az árnyékába, de belül ürességet érzek és ezért nem akarom folytatni vele.


2020. júl. 7. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért kell ennyire hangsúlyozni, hogy nagy hibát követtél el. Teljesen hétköznapi, hogy összeköltözöl valakivel, aztán pár hónap alatt kiderül, hogy mégsem működik ez együtt. Őszíntén mondjad el neki, hogy mi a helyzet, köszönd meg az eddigieket és költözz el.


F

2020. júl. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont így, ahogy a kérdésedben van. Egy ezred másodpercet nem várnék a helyedben, azonnal lépnék.
2020. júl. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi kardinális ostobaságot nem követtél el. Van ilyen. Egyenesen és őszintén meg kell mondani, hogy ez nem megy és költözz ki mihamarabb.
2020. júl. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Pont, ahogy leírtad, Őszintén!

Lakva lehet megismerni egymást!

2020. júl. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Barmit mondasz, elkerulhetetlenul fajni fog neki, es meg sertett is lesz, hacsak nem egy kiveteles jellem. Most probalj onzo lenni.
2020. júl. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!