Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Magas férfiak, ti hogy találta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas férfiak, ti hogy találtak nálatok jóval kisebb nőt vonzónak? Nem zavar titeket a magasságbeli különbség? Magas nők, titeket miért nem zavar, hogy kisebb a párotok?

Figyelt kérdés
A kisebb méret esetén legalább 2 fejjel kisebbre gondolok, ha a nő a kisebb, a férfi pedig magas. Ha a nő a nagyobb és a férfi kisebb, akkor kb. 1 fejnyi külömbségre gondolok. Nekem furcsa, amikor ilyen párokat látok, hogy a nő csak a férfi melléig ér kb, vagy a férfi a nő ajkáig. Tudom, hogy férfiaknál gyakori a kisebb pár, nem zavarja ez a férfiakat?
2020. júl. 8. 16:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
Pont ma láttam egy kb 2 méter magas férfit és vagy 40 centivel alacsonyabb barátnőjét.Messziről azt hittem hogy egy gyerek kezét fogja.Na aztán voltak is poénok meg egyebek akik még a buszmegállóba vártak és látták.Engem ekkora magasság különbség zavarna na meg hát röhejesek is voltak igy együtt.
2020. júl. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Lábijjhegyre állok a csókhoz. :)
2020. júl. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

180 vagyok. A legalacsonyabb barátnőm 15..5 körül volt, a legmagasabb 193-4.

Nem zavart, mert egészséges, felnőtt, hetero vagyok.

2020. júl. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2020. júl. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
182cm vagyok, a párom 160cm, szerintem ő a legaranyosabb lány a világon.🥰
2020. júl. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mindenki kapta a pipát, köszönöm a válaszokat. 5-ös válaszoló, aranyosként jellemezted a barátnődet, ez nem lehet valami elszólás? Fent már valaki megemlítette, hogy úgy nézett ki egy nő a magas férfi mellett, mint egy gyerek és megmondom őszintén, én is úgy érezném magam. Ez nem sínyli meg egy kapcsolat romantikus, szenvedélyes jellegét? Nem lehet, hogy azok a férfiak, akik alacsony nőt választanak, kicsit atyáskodóak egy kapcsolatban?
2020. júl. 8. 18:46
 7/11 anonim ***** válasza:

Én magas srác vagyok, egész helyes is. Főleg a magas lányok tetszenek, egy lánynak nem kell gyönyörűségesnek lennie nálam, ha amúgy magas, mert tetszik a magasság egy nőn.


De voltak már alacsony barátnőim is, egy 160 és egy 165 cm körüli is. Ott viszont inkább a tényleg szép lányok tetszenek, mert úgy vagyok vele, hogyha már nem magas, akkor legalább szép legyen. (Ez a válasz most csak a külső dolgokra tért ki.)

2020. júl. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
En 192 vagyok de nem tudnam elkepzelni, hogy egy 165 novel a kozos lanyunk 12 evesen magasabb lenne mint az annya. Nekem 180 koruli az ideal.
2020. júl. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8.

Egy magas és egy alacsony ember gyereke általában nem lesz nagyon magas. Egyik barátnőm is 165 cm volt, miközben az apukája 190, az anyukája 160 volt.

2020. júl. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
23%
9, a 8 as vagyok! Mindegy is, nekem akkor se kellene 175 alatt no.
2020. júl. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!